Další silikonová blondýnka vedle Karlosa Vémoly a jízdy autem po Praze: Kdo to byl tentokrát

Karlos Vémola sám přiznal, že má rád silikonové blondýnky. Zápasník MMA se v poslední době stal středem pozornosti kvůli svému rozchodu s matkou jeho dcery Lelou Ceterovou. Pak se objevily drby, že zápasník má mnoho milenek.

Například Zdeňka Černá alias Lulu prozradila pro Expres.cz, že byla s zápasníkem, protože s ním chtěla mít dítě. Ale jak se ukázalo, Lulu nebyla jediná, s kým trávil čas.

Zdroj: Instagram

Karlos Vémola se stal středem pozornosti médií poté, co jeho partnerka Lela Ceterova oznámila rozchod. Poté si vedle zápasníka MMA začala všímat média různých silikonových krásek.

Zdroj: Instagram

„Těch Lulu a jim podobných se teď objevilo asi patnáct a ony se ke mně všechny ty holky hlásej,“ řekl Karlos Vémola v show Jana Krause. Přiznal také, že jeho přítelkyně byly podobné.

Zdroj: Instagram

Jak se ukázalo, zápasník rád pomáhá dívkám, které českou metropoli moc neznají.

Podobná situace byla například v polovině léta.

Zdroj: Instagram

Do Prahy tehdy přiletěla modelka Playboye Katarzyna Sobol.

Byla jako jeho dívky, měla také silikonová prsa, blond vlasy a velké rty.

Zdroj: Instagram

Její fotky na sociálních sítích v mini plavkách vypadaly také velmi sexy. V Praze bydlela v hotelu na Václavském náměstí.

Zdroj: Instagram

Nedaleko jejího hotelu se nacházel noční klub, kam často chodili zápasníci. Možná by se mohli seznámit tam.

Zdroj: Instagram

Každopádně po nějaké době už Katarzyna Sobol jela v jednom autě společně s Karlosem. Modelka zveřejnila video na sociálních sítích, kde bylo vidět, jak zápasník řídí auto.

Zdroj: Instagram

Katarzyna Sobol žije v britské metropoli. Tam má vlastní salon a čas od času se fotí pro časopisy. Do Prahy proto přiletěla jen na chvíli, a tak žije převážně v Londýně.

Share