Dívka poskytla útočiště psovi, ze kterého zůstala kůže a kosti: nyní se mazlíček změnil k nepoznání a je těžké uvěřit, jaký byl

Bylo bolestivé dívat se na psa kvůli její kůži a kostem, ale nyní se mazlíček změnil k nepoznání!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Je smutné si uvědomit, že kromě obtíží spojených se získáváním potravy a hledáním teplé noci pro zvířata bez domova musí čelit různým chorobám, se kterými nemohou sami bojovat.

Nejprve byl tento nešťastný pes z neznámého důvodu opuštěn na ulici, hladověl a poté vážně onemocněl svrabem. Jeho chudé hubené tělo svědělo a pes se zoufale snažil poškrábat se a otřel si krásnou srst o asfalt. Život nejchudšího psa by s největší pravděpodobností skončil smutně, ale osud měl úplně jiné plány.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tohoto ubohého psa si na ulici všimla dívka, která pracovala jako dobrovolnice pro organizaci DAR, která zachraňuje právě taková zvířata. Vzala ho k veterináři, který pomohl vyléčit zanedbané svrab.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nemoc psa začala pomíjet, jeho duševní pohoda však zůstávala v špatném stavu. Domácí mazlíček si nemohl zvyknout na lidi v útulku, i když se ho snažili obklopit maximální láskou a péčí. Zdá se, že pes v minulosti přežil zradu lidí a nyní pro ně bylo těžké jim důvěřovat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dobrovolníkům se postupem času podařilo získat srdce kdysi bezdomovského psa. To bylo patrné z nálady domácího mazlíčka: stal se aktivnějším, viděl známé tváře, šťastně vrtěl ocasem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pes se úplně rehabilitoval. Vyrostla mu krásná srst. Jeho oči jiskřily štěstím. Po chvíli na něj návštěvníci útulku upozornili a odvedli ho domů. Takže pes má nové milující a starostlivé majitele, kteří prostě milují svého mazlíčka.

PSALI JSME: PES LEŽEL U SILNICE BEZ ZNÁMEK ŽIVOTA NĚKOLIK DNÍ: „NEDOTÝKEJTE SE HO,“ KŘIČELI LIDÉ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NECHTĚL VELKÉHO PSA A JEHO ŽENA KOUPILA MINIATURNÍ ŠTĚNĚ: KDYŽ VŠAK PES VYROSTL, MANŽEL ZAČAL VYPADAT ÚPLNĚ JINAK

Share