Dobrá žena chtěla pomoct bezdomovci: toto setkání změnilo jejich životy a o dva měsíce později ho pozvala k sobě

Toto setkání dramaticky změnilo život ženy.

Zdroj: ukr.media

Žena z Anglie mluvila s bezdomovcem, který spal na pláži, a toto setkání dramaticky změnilo jejich životy. Katie Nicole, 38 let, chtěla bezdomovci pomoci, nyní jsou oba šťastní.

John Hayes žil na pláži v Anglii 18 měsíců, dokud s ním jednoho slunečného dne nepromluvila učitelka Katie Nicole. Chtěla znát příběh 31letého bezdomovce, aby mu pomohla vyrovnat se s životními obtížemi, ale tento den se stal osudným.

V červnu 2018 uviděla matka dvou dětí u stánku se zmrzlinou bezdomovce a začala se zajímat o okolnosti, které ho přinutily ocitnout se v takové obtížné situaci. Jak později přiznala Katie, několik minut po začátku rozhovoru ucítila mezi nimi podivné spojení.

Okamžitě jsme našli společný jazyk a stali jsme se přáteli. Vypadal tak upřímně.

Zdroj: ukr.media

Po prvním setkání začala Katie začala navštěvovat Johna každý den. Ještě více si pár začal psát dopisy. V prvním dopise se žena zeptala bezdomovce na jeho oblíbené jídlo, ale postupem času se zprávy staly romantičtějšími. V určitém okamžiku se žena rozhodla tomu muži pomoct.

Seděla jsem s ním každý den. Řekl, že chce změnit svůj život, a tak jsme se rozhodli na tom společně pracovat.

V té době John užíval heroin a spice a předtím strávil dva a půl roku ve vězení za těžké ublížení na zdraví. Jak bezdomovec vysvětlil, chytil svou přítelkyni s jiným mužem a nedokázal ovládnout svůj hněv.

Johnova minulost ženu nezastrašila a o dva měsíce později ho pozvala k sobě.

Když přišel poprvé, nedělala jsem si starosti. Okamžitě jsem cítila, že mu mohu věřit.

Ve stejný den připravila večeři pro bezdomovce a ten chlap se mohl poprvé po několika měsících osprchovat. Krátce nato John požádal Katie, aby se stala jeho přítelkyní.

Pár spolu žije již osm měsíců – prožívají strádání a bojují s Johnovou drogovou závislostí, ale nebojí se obtíží. Bývalý bezdomovec pracuje jako zahradník a stará se o svou novou rodinu.

Zdroj: ukr.media

Není divu, že se přátelé ženy na začátku tohoto podivného romantického vztahu trochu obávali.

Většina mých přátel nás podporovala, ostatní skutečně viděli problém v této situaci. Ale lidé se setkávají na seznamovacích webech, a to se mi zdá nebezpečnější, než sedět a mluvit s někým čtyři měsíce.

Jedním z těch, kteří podporovali Katie, byl její bývalý manžel. Podle ní věřil v tento vztah a věřil, že žena nikdy neohrozí jejich společné děti.

Pokud jde o Johna, našel nejen lásku a domov, ale také se odvážil setkat se svým otcem, kterého neviděl 25 let. Když byl dítě, spojení s jeho otcem bylo ztraceno, ale Katie ho pomohla najít. Ten chlap je nyní velmi vděčný své přítelkyni za všechno, co pro něj udělala.

Když jsem spal na pláži, pořád jsem si myslel, že tu nejsem navždy.

PSALI JSME: MALÝ STARÝ PES NĚKOLIK DNÍ ZOUFALE VOLAL O POMOC, PROTOŽE SE NEMOHL DOSTAT Z PŘÍKOPU

PŘIPOMÍNÁME: BULDOK POTŘEBOVAL NALÉHAVOU POMOC A BYL ODVEZEN DO ÚTULKU: DOBROVOLNÍCI VŠAK NEOČEKÁVALI, ŽE UVIDÍ DOMÁCÍHO MAZLÍČKA V TAKOVÉM STAVU

Share