Dívka vytáhla kotě zpod hromady stavebního odpadu: Ale pak si všimla, že mazlíček má něco s očima

Zdálo se, že k sobě patří. A hrdinka se cítila nesvá. Ale naštěstí měla marné obavy.

Uživatel Reddit st-ove sdílel příběh neočekávaného objevu kotě. Dítě bylo přivedeno hrdinovou přítelkyni, ale St-Ove si ani nedokázal představit, odkud ho vzala, a proč má takové podivné oči.

Všechno se to stalo v obyčejný pracovní den večer. Vypravěč po práci odpočíval, zatímco jeho přítelkyně šla do obchodu. Ale vrátila se ne jako obvykle – po půl hodině, ale po hodině. A ne sama.

Hrdina vyšel dívce vstříc a všiml si v náručí kotě, které, jak se zdálo, nebylo moc v pořádku.

Žena s koťátkem/zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Oči dítěte nebyly viditelné, zdálo se, že hnisají a slepí se. Navíc se třáslo.

Ten chlap byl velmi překvapen a samozřejmě se začal ptát, co se děje. A pak dívka řekla, že se rozhodla jít do obchodu trochu jinou cestou. A když prošla poblíž staveniště, uslyšela hlasité pískání, podobné mňoukání. Ten zvuk byl tak podivný, že dívka nemohla projít mimo. Hledala zdroj hluku a rychle ho našla. Ukázalo se, že to byla hromada stavebního odpadu.

Mňoukali odněkud zpod ní. Dívka začala volat kotě – bylo to pravděpodobně ono – a opatrně obcházela hromadu. A brzy si všimla malé šedé tlapky. Naštěstí kotě nebylo rozdrceno, sedělo v malé mezeře.

Hrdinka vytáhla mazlíčka. Vypadal velmi unavený a nemocný. A jeho oči ji zpočátku vyděsily. Dívka se rozhodla vzít kotě domů a poté zavolat veterináře. Tento příběh slyšel st-ove.

Výsledkem bylo, že vše vedlo k tomu, že se hrdinové rozhodli nechat si kotě pro sebe. Mimochodem, ukázalo se, že to byla dívka. Mysleli si, že kočku budou léčit sami. I s jejími očními problémy.

Kočička/zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Veterinář vysvětlil, že to není tak hrozný problém – chce to jen čas.

Kočička/zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Čas, společně s péčí a bezpodmínečnou láskou, udělal svou práci. Fazolová omáčka – jak se hrdinové rozhodli nazývat kočku – se každý týden stávala zdravější a aktivnější. Byla nalezena v červenci tohoto roku.

A takto vypadá Fazolová omáčka nyní.

Kočička/zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Její oči jsou více než dokonalé. A podle kočky ani neřekneš, co musela přežít. Nyní je šťastným a zdravým mazlíčkem. Ale její majitelé jsou ještě šťastnější.

To je to nejlepší, co se mi stalo v roce 2020, – přiznává se st-ove.

PSALI JSME: DÍVKA NAŠLA NA ULICI HUBENÉ A ŠPINAVÉ KOTĚ A VZALA HO DOMŮ: ALE NEDOKÁZALA SI ANI PŘEDSTAVIT, JAKÉ VYROSTE

PŘIPOMÍNÁME: NOVOROZENÉ KOTĚ NALEZLI V KANALIZACI: ŽALOSTNĚ MŇOUKAL A NA JEHO ZÁCHRANU MĚLI JEN PÁR MINUT

Share