Drahé dárky, restaurace a skvěle strávený čas: Karlos Vémola spolu se svou partnerkou Lelou Ceterovou odletěli na dva dny do Dubaje

Slavný bojovník MMA Karlos Vémola a Lela Ceterová obnovili svůj vztah. Navíc mají společnou dceru Lili. Už chtějí společně slavit Vánoce, navíc před Vánocemi budou mít další svátek, a to narozeniny jejich dcery.

Terminátor připravil pro svou milou luxusní dárek. Spolu odletěli na dva dny do Dubaje. Ale to stačí, aby zažili spoustu zážitků.

Pár samozřejmě věnoval nějaký čas nakupování v největším městě Spojených arabských emirátů. Některé své dary Lela Ceterová předvedla na svých sociálních sítích.

Zveřejnila také fotografii, kde pózuje na posteli a poblíž ní jsou tašky nejslavnějších světových značek. Takové nakupování pravděpodobně vyžadovalo spoustu peněz.

Žili v jednom z nejznámějších hotelů v Dubaji. Také měli večeři ve 122. patře v nejvyšší budově světa Burdž Chalífa.

Karlos Vémola / Zdroj: YouTube

Lela Ceterová poděkovala svému partnerovi za takové milé překvapení. Vypadá to, že je mezi nimi opět láska a je to krásné.

PSALI JSME: NÁVRAT DO 4. STUPNĚ PROTIEPIDEMICKÉHO SYSTÉMU: PREMIÉR ANDREJ BABIŠ OZNÁMIL, ŽE OPATŘENÍ BUDOU ZPŘÍSNĚNA V PÁTEK 18. PROSINCE

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV KLAUS MLADŠÍ UŽ PŘIPRAVIL DÁREK POD STROMEČEK SVÉ ŠIKOVNÉ DCEŘE KATEŘINĚ: „POCHOPITELNĚ ČESKÉ, NIKOLI ČÍNSKÉ“

Share