Dívka za pár měsíců vyrobila elegantní svatební šaty z vařeného toaletního papíru: Její neobvyklý nápad je prostě úžasný

Jedna dívka z Ameriky sledovala show, ve které uspořádali neobvyklou soutěž o vytvoření neuvěřitelných věcí ze zcela běžných produktů. Dívka se vždy považovala za skutečnou mistryni, která dokáže vytvořit cokoli. Bez váhání se rozhodla zúčastnit soutěže, aby veřejnosti ukázala svůj talent.

Dívka má velké talenty, dokáže vymýšlet neobvyklé věci a dokáže dokonale realizovat všechny jejich nápady. Na soutěži se rozhodla ukázat šaty z velmi neobvyklého materiálu. Tímto materiálem se stal obyčejný toaletní papír. Její neobvyklý nápad je prostě úžasný.

Nejzajímavější je, jak dokázala přijít s nápadem, který ji tlačil, aby si vyrobila šaty z vařeného toaletního papíru. K výrobě šatů pro soutěž utratila několik desítek roliček toaletního papíru. Aby byl papír vhodný pro oblečení, dívka ho uvařila.

Zdroj: kindhearts.com.ua

Udělala takto: uvařila toaletní papír, z vařeného papíru udělala pomoci mixéru kaši.

V papíru neměla být žádná voda, takže se jí dívka díky filtrování zbavila.

Zdroj: kindhearts.com.ua

Teprve když toaletní papír dosáhl homogenní směsi, začala dívka namáhavou práci modelování svatebních šatů. Aby vytvořila krásné vzory, musela použít různé šablony.

Zdroj: kindhearts.com.ua

Neměla čas, a tak se dívka rozhodla požádat o pomoc své děti. Rádi souhlasili, že pomohou vytvořit takové neobvyklé oblečení.

Na prezentovaných fotografiích vidíte proces vytváření šatů a není to příliš jednoduché. Ne každá dívka se odváží tuto zkušenost zopakovat, protože vyžaduje skutečnou zručnost, představivost a trpělivost.

Zdroj: kindhearts.com.ua

Několik měsíců tvrdé práce a výsledkem byly tak krásné svatební šaty broskvové barvy.

Na výstavě byli soudci i diváci tímto šokováni a ocenili práci dívky.

PSALI JSME: CHCETE VĚDĚT, JAKÁ JSTE ŽENA: STAČÍ SI VYBRAT SVATEBNÍ ŠATY, KTERÉ SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: ZVOLENÉ VÁMI SVATEBNÍ ŠATY PROZRADÍ, JESTLI JSTE DOBRÁ MANŽELKA

Share