Na přeplněném parkovišti seděla malá špinavá fenka se zkosenou tlamičkou a kňučela: Ale nikdo si ji nevšímal a prostě procházeli kolem

Později se ukázalo, že chudák fena má zlomenou čelist – s největší pravděpodobností byla pokousána přímo za hlavu.

Uživatel Reddit pod přezdívkou u/rabidjellyfish vyprávěl příběh svého mazlíčka, kterou ve vážném stavu našel na benzínce. A stalo se to nečekaně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Hrdina nakupoval ve velkém supermarketu a s nákupem šal po parkovišti. Když k autu zbývalo zhruba pět metrů, všiml si na asfaltu drobného pejska. Byla to fena a seděla v podivné póze, tlačila se dopředu a sklouzávala. Mazlíček vypadal špinavě a ošuntěle. A když se hrdina přiblížil, uvědomil si, že pes má něco špatného s tlamičkou – byla šikmá.

Muž se rozhlédl po okolí, ale nikdo se o zvíře nezajímalo, obojek na psovi také nebyl. Zjevně to male zvíře je opuštěné.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Hrdina se dostal k autu, nechal balíčky a pak se přiblížil ke zvířeti. Opatrně ji zvedl na ruce – ta zakuklila ještě hlasitěji.

Na veterinární klinice, kam u/rabidjellyfish fenu přivezl, se ukázalo, že zvíře má zlomenou čelist. Lékař předpokládal, že k tomu mohlo dojít kvůli kopnutí do hlavu. Vzhledem k tomu, že fenka je malá, mohl to udělat kdokoliv, dokonce i jiný toulavý, například při rvačce.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ať už to bylo jakkoliv, domácí zvíře potřebovalo léčbu. Ale dát ji hned do útulku bylo jaksi kruté. Hrdina se rozhodl, že si ji nechá u sebe až do uzdravení. A na veterinární klinice nechal své kontakty pro případ, že se majitelé objeví.

Jenže pak se to zvrtlo plánu. Během péče o zvíře, u/rabidjellyfish se velmi k ní připoutal. Fenka se vždy radovala, když jí krmili, i když jíst pro ní bylo velmi obtížné. Zbožňovala, když si s ní hrdina příběhu hrál. Se zvláštní radostí zvíře se vítalo s mužem, když ten přicházel z práce. A chovala se velmi poslušně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Od prvního setkání uplynulo 4,5 měsíce a takhle pejsek vypadá teď.

Teď už to není jen uzdravený mazlíček. Je to skutečný člen rodiny u/rabidjellyfish. Ano, muž se rozhodl, že si ji nechá.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: MUŽ V NOCI VYZVEDL MALÉ ŠTĚNĚ NA ULICI A RÁNO SE UKÁZALO, ŽE TO VŮBEC NENÍ PES

PŘIPOMÍNÁME: „ŠTĚNĚ VÁŽÍ 45 KG“: VETERINÁŘI SI MYSLELI, ŽE DO ÚTULKU BYL PŘIVEZEN DOSPĚLÝ PES, ALE KAVKAZSKÝ OVČÁK NEBYL TAK JEDNODUCHÝ

Share