Dojemné video: 81letý muž zazpíval serenádu pro svou ženu pod okny nemocnice

81letý obyvatel Itálie, který nemohl navštívit svou nemocnou ženu v nemocnici, se ji rozhodl překvapit. Vyšel ven pod okna nemocničního oddělení své ženy a zazpíval pro ni serenádu.

Zdroj: joinfo.ua

Někdy omezení související s koronavirem brání tomu, aby milovaní byli spolu. Ale když je láska mezi lidmi silná, nic je nezastaví. To prokázal Stefano Bozzini z Itálie. Nemohl podporovat svou nemocnou manželku na nemocničním oddělení, a tak se rozhodl, že jí pod okny zazpívá píseň.

Zdroj: joinfo.ua

Pod okna nemocnice v Castel San Giovanni, která se nachází ve městě v severoitalském regionu Emilia-Romagna, přišel muž s malou stoličkou a akordeonem. Zatímco jeho žena Karla sledovala manželův projev z okna kliniky ve druhém patře, ten pro svou ženu zpíval několik milostných písní.

Zdroj: joinfo.ua

Dojemný okamžik zachytil na kameru syn staršího páru, video poté zveřejnil, a ono se rychle stalo virálním. Video ukazuje nadšení, s jakým muž serenádu ​​provádí. Poklepává nohou do rytmu a na konci představení mává rukou své manželce.
V pozadí je slyšet muže, který říká „bravo“ v italštině a „jak krásně, zpívá muž své manželce, která je v nemocnici.“

Zdroj: youtube.com

„Ahoj Maurizio, to, co jsi udělal pro matku, bylo úžasné a velmi emotivní, chci to s velkým potěšením sdělit se všemi svými přáteli,“ podepsal video Carlin syn, který video zveřejnil na svém učtu.

Stefano Bozzini je vysloužilým členem horské pěchoty italské armády a klobouk je součástí uniformy. Spolupracovníci jej přezdívali „Gianni Morandi z Alp“, protože vždycky hrál na akordeon.

Během pandemie se lidé často setkávají jen na dálku. Ale někdy karanténa lidi přiblíží. Takže dva obyvatelé Itálie byli schopni najít pravou lásku, i když byli v izolaci.

Psali jsme: Návštěva Venduly Pisingerové: Rodiče ukázali, jak umí přebalit syna Pepy

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ OTEVŘEL PODEZŘELOU KRABICI STOJÍCÍ NA POLI: NEBYL TAM NÁHODOU, BYL TO OSUD

PSALI JSME: JAK ŽIJE 50LETÁ ŽENA POTÉ, CO JEJÍ MANŽEL NAVŽDY OPUSTIL

Share