Když doktor uviděl výsledky ultrazvukových skenů a ztratil dar řeči: Osud přinesl manželům překvapení

Courtney a Philip Garrett z amerického města New Orleans vždy chtěli mít děti. Po svatbě si mysleli, že se brzy stanou rodiči, ale Courtney nemohla otěhotnět. Když vyšlo najevo, že by nebylo možné počat dítě přirozeně, rozhodl se mladý pár pro oplodnění in vitro.

Osud přinesl manželům překvapení: žena porodila trojčata! Tyto děti však Courtney a Philipovi nestačily. Takto pokračoval příběh rodiny Garrettových sedm let po narození dětí…

Zdroj: findimindi.ru

Upřímně řečeno, zpočátku o trojčatech nemohla být ani řeč. Pouze dvě oplodněná vajíčka byla přenesena do dělohy. Brzy se však jeden z nich rozdělil a vytvořil pár embryí. V pravý čas porodila Courtney dva syny a dceru.

Zdroj: findimindi.ru

Garrettovi doufali, že podruhé půjde všechno podle plánu. Pár nehodlal dělat žádné rekordy, ale chtěl dát trojčatům malého bratra nebo sestru. Překvapení osudu však tímto neskončilo!

Zdroj: findimindi.ru

Možná chyba Courtney a Philipa byla, že se znovu uchýlili k oplodnění in vitro. Dnes si manželé pamatují: lékař, který těhotné ženě provedl ultrazvukové vyšetření, v tu chvíli znatelně zbledl. Brzy vyšlo najevo, že paní Garrettová očekávala podruhé trojčata!

Zdroj: findimindi.ru

Později lékaři vysvětlili manželům: přirozené a umělé početí se stalo téměř současně. V břiše Courtney tedy byla opět tři plně životaschopná embrya. Po rychlé diskusi o tom, co se stalo, se manželé rozhodli považovat toto překvapení za dar osudu!

Zdroj: findimindi.ru

Lékaři se obávali, že žena bude mít během těhotenství komplikace. Naštěstí byla Courtney ušetřena problémů. V pravý čas spatřily svět další tři děti, kterým se sláva lékařského fenoménu dlouho držela!

Zdroj: findimindi.ru

Garrettův pár neměl v úmyslu stát se celebritami. Sami vnímají popularitu, která na ně padla stoicky. Courtney a Philip si šťastně hrají s dětmi a všechno ostatní pro ně není tak důležité.

Dvě trojčata v řadě jsou velmi vzácná. I při zohlednění umělého oplodnění byla pravděpodobnost takové události extrémně malá. Sami Garrett si nyní myslí, že mají velké štěstí!

PSALI JSME: JAK DOPADL OSUD DÍTĚTE, KTERÉ MATKA PO NAROZENÍ VYHODILA DO KOŠE: NOVOROZENÝ CHLAPEC OPUŠTĚNÝ MATKOU VYROSTL A STAL SE MILIONÁŘEM

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PORODILA DVOJČATA, ALE NECHALA SI JEN JEDNO DÍTĚ: „NEHEZKOU“ DÍVKU NECHTĚLA

Share