Dominika Gottová poděkovala nemocnici,kde se léčil Karel Gott: darovala jim peníze, kolik mohla

Je obvyklé dávat dárky na Vánoce, ale někdy je někdo dává před svátkem. Dominika Gottová se tak rozhodla udělat dárek pro kliniku hematologie, kde se léčil její otec Karel Gott. Uvedl to web Super.cz.

Nejstarší dcera českého Slavíka se rozhodla poděkovat nemocnici, kde se léčil její otec, kde se o něj starali během nejtěžších chvil jeho života.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Předávala jsem šek na 50 tisíc korun z části výdělku z knihy Poslední roky s Karlem, kterou jsem psala já společně s Lubošem Procházkou,“ řekla Dominika Gottová pro Super.cz.

Dominika Gottová a Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Chtěla jim poděkovat za jejich péči o jejího otce. Kromě toho nejstarší dcera českého Slavíka osobně poděkovala profesoru Trněnému.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Pan profesor se nechtěl fotit údajně proto, že není veřejnou osobností. Peníze dostane Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí na svůj účet.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Myslí si, že udělala dobrou věc. Ví, že lékaři a zdravotníci v této nemocnici se o jejího otce dobře starali a asi to byla ta nejlepší péče.

Dominika Gottová oslaví Vánoce společně se svou maminkou v domově důchodců.

PSALI JSME: «SNAŽÍME SE RIZIKŮM EPIDEMIE NECHODIT MOC NAPROTI“: MODERÁTOR MAREK EBEN PROZRADIL, JAK SE VŠEMI SILAMI SNAŽÍ VYHNOUT COVID-19

PŘIPOMÍNÁME: BLATNÝ SE ZMÍNIL O 5. RIZIKOVÉM STUPNI, POKUD SE SITUACE V NEMOCNICÍCH BUDE ZHORŠOVAT: JAKÉ ZMĚNY NÁS MOHOU ČEKAT

Share