Kocour byl nalezený poté, co spadl do pryskyřici: Bylo vynaloženo hodně úsilí, aby přežil, a po 1 měsíci chlupáč vypadat fantastický

Indická zvířecí záchranná služba „Pet Owners and Animal Lovers“ obdržela zprávu, že kocour potřebuje naléhavou pomoc.

Kocour / Zdroj: YouTube

Okamžitě vyjeli na výzvu, zaměstnanci si ani nemysleli, že budou čelit tak složitému problému: kocour se dostal do horké pryskyřice, ze které musel být naléhavě vyčištěny.

Kocour / Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Postup byl strašně složitý, protože celé tělo zvířete muselo být ošetřeno olejem. Zaměstnanci poznamenávají, že kocour, kterého nazvali Phoenix, se choval velmi trpělivě a pokorně. Nekroutil se, neškrábal, protože věděl, že mu chtějí pomoct.

Později zaměstnanci zveřejní fotografie Phoenixu na portálu Reddit, kde uživatelé předpokládali, že kocour se ocitly v té horké pryskyřici vinou krutého člověka.

Kocour / Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

S jistotou říci, jak se to stalo, nemůže nikdo, ale přesto chceme věřit, že se jedná o nehodu, nikoliv o úmyslný bezcitný čin. Měsíc po léčbě vypadá Phoenix úplně jinak než předtím.

Změna je ohromující: kocourovi vyrostla nová srst, je naprosto zdravý a těší se na nového majitele, který ho vezme domů z útulku.

Kocour / Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

PSALI JSME: NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH SMUTNÉHO TŘÍNOHÉHO KOCOURKA: ZVÍŘE SE VRÁTILO DO DOMU STARÉHO MAJITELE PO OSMI LETECH, ALE MUŽ UŽ DÁVNO ODEŠEL DO NEBE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ PŘINESL DO DOMU TOULAVÉHO KOCOURA A DRUHÝ DEN RÁNO HO RYCHLE ODNESL ZPĚT DO LESA

Share