Eva Holubová pózovala v plavkách na pláži: herečka vypadá ve svých 61 letech skvěle

Herečka Eva Holubová si pomyslela a rozhodla se, že podzim by bylo dobré strávit ve svém druhém domově. Proto jela společně se svou dcerou na teplý jih. Tak se ocitli na krásném ostrově Sicílie. Z Česka odjeli ještě před zavedením přísných opatření. Vzhledem k tomu, že herečka se již ocitla u moře, rozhodla se vyfotit v plavkách a poté ukázala tyto fotografie svým fanouškům.

Herečka Eva Holubová už dlouho miluje tento krásný italský ostrov, který leží na jihu Itálie a jmenuje se Sicílie. Je to pro mnoho Čechů jedno z nejoblíbenějších odpočinkových destinací.

Zdroj: YouTube

Herečka si tam dokonce koupila malý domek, který se pro ni už stal druhým domovem a ráda tam odpočívá.

Zdroj: YouTube

Letos se Eva Holubová spolu se svou dcerou Karolínou rozhodla na začátku podzimu odejít z Česka. Ještě před zavedením přísných pravidel sbalili kufry a autem odjeli do Itálie.

Zdroj: YouTube

Několik týdnů mohli normálně odpočívat, ale pak se situace změnila a začala fungovat přísná opatření k boji proti koronaviru.

„A máme to tady. Zákaz volného pohybu po ostrově,“ řekla Eva Holubová.

Zdroj: YouTube

Teď už na ostrově není tolik zábavy jako dříve. Herečka se proto rozhodla jít ještě jednou na pláž a dočasně se rozloučit se Středozemním mořem.

Zdroj: YouTube

Také se rozhodla udělat poslední fotky v plavkách v této sezóně. Své fotografie poté zveřejnila na sociálních sítích.

Ve svých 61 letech se dívá, aby udržovala své tělo v kondici. Alespoň se o to snaží, jak se jí to daří. Každopádně ve svém věku vypadá skvěle.

PSALI JSME: „MAMI, ODPUSŤ MI, ŽE JSEM SE NARODILA”: DOPIS, KTERÝ NAPSALA DCERA PRO SVOU MATKU

PŘIPOMÍNÁME: POUZE JEDNO JÍDLO ZE DVOU MŮŽE BÝT KONZUMOVÁNO: POKUD UHÁDÁTE, KTERÉ, TAK SE KLIDNĚ MŮŽETE NAZÝVAT SHERLOKEM

Share