Pouze jedno jídlo ze dvou může být konzumováno: Pokud uhádáte, které, tak se klidně můžete nazývat Sherlokem

Dietoložka z Austrálie Paula Norrisová ukazuje účastníkům koláže dvou jídel a žádá, aby ti hádali, který z nich bude prospěšný pro zdraví a který naopak způsobí vznik nadváhy.

Úkol je na první pohled jednoduchý, ale je tu nuance: talíře s jídlem vypadají naprosto stejně.

Existuje rozšířený názor, že, jak se zbavit nadváhy je třeba jíst méně, ale holky, které začínají hubnout poté, co jedli jíst za tři, dokazují, že ne všechny tak jednoduché, jak se zdá.

Zdroj: medialeaks.ru

Na svém Instagramu žena často provádí questy pro svých 112 tisíc fanoušku, v nichž navrhuje odhadnout, které ze dvou jídel je zdravější. Ingredience na talířích jsou shodné, ale na jednom je minimálně o 300 kalorií více než na druhém.

Zkuste hádat, který z těchto baulů s kuřecím masem, rýží a avokádem má více zdraví a méně kalorií.

Zdroj: medialeaks.ru

Vizuálně jsou pokrmy velmi podobné, ale v levé variantě je 900 kalorií a v pravé — jen 600. V obou talířích leží naprosto stejné ingredience, mění se jen jejich poměr.

Můžete zkusit vyzkoušet svou intuici znovu.

Zdroj: medialeaks.ru

Podle počtu složek talíře vypadají stejné, ale jíst z první, můžete získat 678 kalorií, zatímco ze druhém pouze 451 kalorií. Tajemství spočívá v tom, že ve druhé misce je více zeleniny a méně špaget.

Nyní, když je princip pochopen, je čas začít třetí test.

Zdroj: medialeaks.ru

Na talíři vpravo je více rýže než smažená zelenina, což znamená, že o 250 kalorií méně — 683 kalorií.

S jednoduchými kolážemi vysvětluje Paula, jak jednoduché změny ve stravě mohou zvýšit množství kalorií, které konzumujete, a že stejně vypadající večeře se mohou skutečně lišit od sebe.

Zdroj: medialeaks.ru

Na levém talíři se skrývalo 800 kalorií a na pravém jen 380.

Fanoušci Pauly při pohledu na její koláže nevěří, že je to tak jednoduché, a věří, že se zabývají kouzlem. Ale ti, kteří již využili radu Pauly, nelitovali.

PSALI JSME: „PŘITOM RESTAURACE MUSÍ JÍDLO UVAŘIT, NAKOUPIT OBAL A ZABALIT JÍDLO. ONI HO JEN ROZVEZOU“: JSOU-LI ROZVOZOVÉ SLUŽBY VHODNÉ PRO STRAVOVACÍ ZAŘÍZENÍ

PŘIPOMÍNÁME: „DÍVKA ZHUBLA Z 320 KG NA 80 KG ZA 2 ROKY“: A STALA SE Z NÍ KOČKA

Share