„Mami, odpusť mi, že jsem se narodila”: Dopis, který napsala dcera pro svou matku

Drahá maminko! Omlouvám se, že jsem se kdysi narodila…

Vzpomínám si, jak jsi říkala, že jsi „otěhotněla s tím idiotem“, nebo kolik nocí jsi nespala, když jsem byla nemocná jako dítě. I když tě tehdy zvali na rande.

Zdroj: youtube.com

Víš, Mami, nebudu říkat, že jsem se nikdy necítila jako milované dítě. Nebo že jsem celé ty roky nevěděla, co je maminčina podpora. Jen chce říct, že cele té roky jsem byla pro tebe jako že nic..

Nikdy jsi mě nebila páskem, ale zabíjela jsi lhostejností. Ty upnuté rty, když jsem si domů nosila známky pod pět, vidim je dodnes.

Zdroj: wday.ru

Byla jsem vinna ze všeho, že dětská rýma trvá nejméně týden a nedává příležitost žít plnohodnotný život ženy, také jsme byla vždy vinna v tom že tě někdo opustil.

Schválně jsem si padala a rozbíjela si kolena, protože holky říkaly, jak je doma litují. Naučila jsem se vařit snídani v sedmi letech, abych tě ráno potěšila palačinkami a omelety. Prala jsem ti věci a usmívala jsem se všem tvým ctitelům kterým jsi říkala, že jsem tvoje malá sestřička.

Zdroj: wday.ru

Vdala jsem se ve dvaceti, abych tě osvobodila od sebe. Ale nějak se mi to manželství nevydalo..

Našla jsem perfektní práci v jiném městě, ale řekla jsi, že tě chci opustit. Proto jsem odmítla všechny projekty a vrátila se do našeho provinčního města.

Zaplatila jsem ti slušnou sumu, abych ti darovala zájezd do sanatoria, ale neuhodla jsem to, protože jsi chtěla do zahraničí.

Je mi 35 a bydlím vedle tebe. V jednom bytě, ale ve skutečnosti na jiné planetě. Pořád jsem tak nenápadná pro tebe. Pořád jsi tak chladná..

Zdroj: wday.ru

PSALI JSME: VÍCE NEŽ 40 LET ŽENA HLEDALA SVÉ RODIČE, A KDYŽ JE NAŠLA, NA NI ČEKAL NEJEN JEJÍ OTEC A MATKA, ALE TAKÉ JEJÍ VLASTNÍ KOPIE

PŘIPOMÍNÁME: 12LETÁ HOLKA BYLA VYHOZENA ZE ŠKOLY KVŮLI KALHOTÁM: „JE TO PRO MĚ NEPOCHOPITELNÉ“, ŘEKLA OHROMENÁ MATKA

Share