Herečka Jitka Smutná po těžké nemoci vypadá báječně: Se svou dcerou Terezou jsou jako sestry

68letá herečka a hvězda seriálu Ulice Jitka Smutná je nejslavnější česká lesbička. Žena se objevila na tiskové konferenci Divadla Ungelt, kterou navštívila se svou dcerou.

Herečka po překonání těžké nemoci během koronavirové, vypadala prostě úžasně. Všichni mysleli, že se s její dcerou jsou jako sestry.

Zdroj: blesk.cz

Když cely svět měl velké problémy s koronavirem, Jitka Smutná měla jiné zdravotní problémy. Předtím, jak se začala karanténa, ulehla s bronchitidou.

Herečka se léčila více než měsíc. Její nemoc je už v minulosti, a po koronavirovým prázdninam všichni uviděli, jak úžasně vypadá po nemoci.

Zdroj: blesk.cz

S sebou vzala svou dceru Terezu Nekudovou, která je herečka a zpěvačka. Spolu se svou maminku se objeví v divadelní hře Dovolená paní Josefy.

Smutná je lesbička, ale 62 let žila s mužem. Starala se o rodinný krb a vychovávala své děti. Má dceru Terezu a také syna Jakuba.

Zdroj: blesk.cz

Herečka celých 8 let sbírala odvahu k tomu, aby vyšla s “Coming outem” ven. Byla 11 let zamilovaná do ženy.

Zdroj: nasehvezdy.cz

“Moje setkání s citem narazili na slovo lesba. Já jsem úplně přesně nevěděla, jestli to není trest. Kvůli tomu jsem dlouhá léta žila v manželství, a teď jsem celá. Připadám si celá jako člověk,” řekla herečka, která v roce 2012 rozvedla a začala žít se spisovatelkou Petrou Braunovou.

Zdroj: blesk.cz

Dámy také začaly rekonstruovat dům v Měčíně u Klatov, ale se jejich vztah rozpadl. Dům dostala Braunová, ale herečka se kvůli tomu nehroutí. Říká, že život jde dál.

Ve dnešní době Smutné vycházejí vstříc scenáristé, kteří ji šíjí role na tělo. V českém seriálu Ulice její postava Marie prožila velmi pikantní milostnou linku.

Zdroj: blesk.cz

62 léta Miluše Šplechtová znovu vstoupila do životu herečky. Její postava v seriálu je Jolana Berková. Dámy spolu studovala na střední škole, byly velké kamarádky a také zamilované.

Zdroj: blesk.cz

Bohužel, vzájemně to o sobě nevěděly. Po letech herečky se potkaly v lázních, kde spolu vyříkaly, a nakonec zjistily, že jsou spolu zamilované.

Share