Holka od svého narození vyrůstá spolu s 5metrovým pythonem. Nyní jsou z nich nejlepší přátelé

Dítě si každý den hraje s 5metrovým pythonem.

Zdroj: youtube.com

Setkání s obrovským hadem může vyděsit i dospělou osobu, ale ne tuto holku. Přátelí se s pythonem od svého narození.

Surrey, 39letý lékař z anglického města Surrey, koupil žlutou krajtu Cher, když jeho dceři Amy bylo pouhý jeden rok.

Dítě hada okamžitě vzalo do náruče a od té doby si hrají vždy spolu, i přestože Cher už dosáhla délky pěti metrů. Dívka, které nedávno oslavila své sedmé narozeniny, tráví svůj veškerý volný čas s Cher, dokonce i spí spolu s hadem a vůbec se nebojí.

Zdroj: youtube.com

Zájem o hady vznikl v Edovi ještě v dětství. Podle něj mu hadi pomáhají zbavit se stresu. Muž koupil své dceři takového neobvyklého mazlíčka a chtěl světu ukázat, jak roztomilá a bezpečná mohou být tato zvířata pro člověka.

Zdroj:fakti.online

I přesto, že Cher celý život žila v rodině a nikdy nikoho nekoušela, v domě platí přísná pravidla: dívka nikdy nemůže zůstat sama s hadem.

Ed také naučil svou dceru, aby se s hadem chovala správn, aby komunikace s lidmi pro Chef také byla pohodlná.

Amy nikdy tahá hada za ocas a nikdy ho nevezme za hlavu. Holce také není povoleno krmit a koupat hada, ale lze Cher jen jemně hladit a vzít ji pomalu do náruče.

Při dodržování všech pravidel se hadi a lidé mohou stát dobrými přáteli, říká Ed. Podle něj je riziko kousnutí kočkou, nebo psem mnohem vyšší ve srovnání s možným útokem pythonu.

Zdroj:fakti.online

Těm, kteří ho nazývají nezodpovědným, Ed vysvětluje, že by svou dceru nikdy neohrozil. Například dělá všechno proto, aby si nemyslela, že všechny hady jsou jedovaté.

Krmí krajta každé dva týdny a nedovolí, aby při tom byla přítomna jeho dcera, protože se během lovu jeho mazlíček chová jako skutečný predátor.

Zdroj:fakti.online

Ale v budoucnu bude i Amy schopna dělat tuto část práce, protože pythony žijí od 20 do 30 let – což znamená, že její jedinečný mazlíček s ní zůstane dlouho.

PSALI JSME: DEMI MOORE UKÁZALA VELMI HEZKOU FOTOGRAFII Z DĚTSTVÍ

PŘÍPOMÍNÁME: PES ZACHRÁNIL 2LETÉHO CHLAPCE, KTERÉMU NIKDO NEMOHL POMOCt

Share