Horoskop na 11. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: co vás čeká v tento den

Negativní a nebezpečný den, během kterého je vysoká pravděpodobnost nepříjemných hádek a dlouhodobých konfliktů.

Zdroj: tsn.ua

Psychika se stává zranitelnou: můžete snadno upadnout do deprese a ztratit důvěru v sebe, nebo naopak být příliš sebevědomí, spravedliví a arogantní. Dnes se také neoplatí nic kupovat – později budete litovat vyhozených peněz.

Beran (21.03 – 20.04)

Raději se dnes nepouštějte do vážných projektů – stále v nich nebude možné dosáhnout vážného úspěchu, takže se musíte zaměřit na řešení menších problémů, kterým se však nelze vyhnout.

Býk (21.04 – 21.05)

Pracujete-li pro sebe a své kolegy, nemůžete snadno spočítat svoji sílu a uděláte chybu, která pro vás v budoucnu může vyjít hodně drahá, takže je lepší nechat každého dělat si vlastní věci.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Neměli byste se zbavit žádné myšlenky, bez ohledu na to, jak fantastická se vám může zdát: možná se v průběhu času vytvoří příznivé podmínky pro jejích realizaci, stačí si trochu počkat.

Rak (22.06 – 22.07)

V tento den budete mít spoustu energii, ale to neznamená, že by měla být utracena bezmyšlenkovitě: je třeba určit nejdůležitější úkoly a vynaložit veškeré úsilí na jejich vyřešení.

Lev (23.07 – 21.08)

Navzdory tomu, že vaše finanční situace je stabilní, přiměřený podíl úspor budete potřebovat, jinak můžete utratit více, než jste původně očekávali.

Panna (08.22 – 09.23)

Není to nejlepší čas pro důležitá životní rozhodnutí – pravděpodobnost je příliš vysoká, že nesprávně vyhodnotíte všechny argumenty a bude to záměrně špatné.

Váhy (24.09 – 23.10)

Den, kdy touha pracovat bude nežádoucí: s největší pravděpodobností bude čas a energie věnované práci zbytečná.

Štír (24.10 – 22.11)

Vtip, i když se vám zdá neškodný, může vážně urazit osobu, které to říkáte, takže byste měli svůj smysl pro humor nechat v sobě.

Zdroj: youtube.com

Střelec (23.11 – 21.12)

V den, kdy je vychloubání trestné, je jedno, kolik chcete mluvit o svých profesionálních a osobních úspěších, je lepší mlčet.

Kozoroh (12.22 – 01.20)

Všechno, co je dnes plánováno, udělá jen ten, kdo nezabije čas tím, že bezmyšlenkovitě ho tráví kouřovými přestávkami a telefonními rozhovory, bez nichž je docela možné to udělat.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Dnes se musíte co nejvíce distancovat od lidí ve vašem okolí, zejména od příbuzných a přátel, pokud se s nimi samozřejmě nechcete vážně a dlouhodobě hádat.

Ryby (19.02 – 20.03)

Neměli byste se obracet na svého šéfa s požadavky: je nepravděpodobné, že bude považovat za možné je uspokojit, a bude považovat vaši tvrdohlavost za rušivou.

PSALI JSME: 3 NEJVÍC DŮVĚŘIVÉ ŽENY PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: TYTO NAIVNÍ ŽENY JSOU SNEM PRO MANŽELSKÉ PODVODNÍK

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ ZAČNOU NOVÝ ŠŤASTNÝ ŽIVOT V ROCE 2021

Share