Horoskop na 18. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: den, kdy máte na výběr dobro nebo zlo

Den, kdy je nutné dobrovolně a vědomě si vybrat mezi dobrem a zlem.

Zdroj: tsn.ua

Aby žádné rozhodnutí a další jednání nevedlo k nepříjemným následkům, musíte si odpovědět na nejdůležitější otázku: na čí jste straně – dobra nebo zla. Jelikož je den konfliktní, je také vhodné se co nejvíce omezit a nereagovat na provokace hrubostí a hysterií.

Beran (21.03 – 20.04)

Prorocký sen, který se vám může v tuto noc zdát, by se neměl brát vážně – je důležité pochopit význam náznaku, který vám dá vaše podvědomí, a nebude to tak snadné, jak se zdá.

Býk (21.04 – 21.05)

Bez ohledu na to, jak moc vás vaši blízcí otravují, zkuste se ovládnout a neukázat jim plný rozsah vašeho odmítnutí jejich slov a činů – negativita zítra zmizí a vztah se může zhoršit.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Špatná nálada, která vás může ráno zakrýt, musí být „ošetřena“ prací, nebo ještě lépe – koníčkem: zbavíte se deprese a zároveň uděláte užitečnou a krásnou věc.

Rak (22.06 – 22.07)

V tento den můžete bezpečně sjednat obchodní jednání jakékoli míry složitosti: obchodní partneři se ochotně setkají na půli cesty, takže je možné dosáhnout konsensu bez většího úsilí.

Lev (23.07 – 21.08)

Je čas se starat o své zdraví: je žádoucí – pokud samozřejmě existuje taková příležitost – podstoupit lékařské vyšetření, jeho výsledky ukážou, čemu je třeba věnovat pozornost.

Panna (22.08 – 23.09)

Pokušení ukončit práci, která z nějakého důvodu nefunguje, bude skvělé, ale neměli byste se jí vzdát: s několika dalšími snahami budete moci dokončit projekt, který vypadal složitě.

Váhy (24.09 – 23.10)

Vaše charakteristická diplomacie dnes bude vhodnější víc než kdy jindy: kolem vás budou neustále pronásledovat konflikty a jen vy můžete zabránit jejich přechodu do fáze skandálu.

Štír (24.10 – 22.11)

Je důležité věnovat maximální pozornost všem známkám, které vám v tento den pošlou vyšší síly: tyto tipy vám pomohou orientovat se v aktuální životní situaci.

Střelec (23.11 – 21.12)

Není to nejlepší den pro týrání sebe: pokud nemáte chuť něco dělat, měli byste poslouchat svůj vnitřní hlas a dělat něco, co ve vás nezpůsobí odmítnutí.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Je nutné odmítnout komunikovat s lidmi, kteří ve vás způsobují negativní emoce: takové rozhovory nebudou mít smysl, ale nálada se určitě zhorší.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Úspěch dnes čeká na ty, kteří vypracují jasný a podrobný akční plán a budou ho pečlivě dodržovat, jiné – kvůli nedostatku organizace – neudělají ani polovinu toho, co bylo naplánováno.

Ryby (19.02 – 20.03)

Energie, kterou vám v tento den dají hvězdy, musí být rozumně a rovnoměrně rozdělená na všechny úkoly, které si dnes stanovíte.

PSALI JSME: ŽENY NAROZENÉ DO TĚCHTO TŘÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ POVĚST NEJLEPŠÍCH MANŽELEK

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ SE S VĚKEM STÁVAJÍ KRÁSNĚJŠÍMI

Share