Horoskop na 30. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: Co vám připravily hvězdy na tento den

Den křišťálové čistoty, během kterého se aktivizuje intelektuální aktivita.

Zdroj: tsn.ua

Energie, jejíž množství dnes může jít z rozsahu, musí být vynaložena na duševní práci – vědeckou, literární, žurnalistickou, redaktorskou, výukovou. Nemůžete se zlobit, urazit ostatní, nadávat a nechat se agresivně útočit – žádný z negativních projevů lidské přirozenosti nezůstane nepotrestán.

Beran (21.03 – 20.04)

Tento den je příznivý pro usmíření s lidmi, kteří jsou vám drahé, s nimiž jste se nedávno pohádali: pokud přiznáte svou chybu, milovaná osoba ochotně přijme omluvu.

Býk (21.04 – 21.05)

Tento den zahrnuje maximální opatrnost: jakákoli chyba, která se dnes udělá, může mít vážné následky, takže je lepší nedopustit nic takového.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Neměli byste si kazit náladu tím, že vás otravují nesmysly: bohužel, bude mnoho okamžiků, které se mohou naštvat, ale záleží jen na vás, zda odoláte negativitě nebo ne.

Rak (22.06 – 22.07)

Nepříjemné názory dnes lze slyšet z nejneočekávanější strany – od blízkých přátel a blízkých lidí, neměli byste si jejich slova brát k srdci – ve skutečnosti si to nemyslí.

Lev (23.07 – 21.08)

Dnes je lepší se vzdát dlouholetého zvyku svítit ve společnosti a je lepší sedět tiše, pokud samozřejmě nechcete vypadat vtipně a směšně.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Panna (22.08 – 23.09)

Den je nepříznivý pro důležité rozhodnutí: i když vám dochází čas, musíte tento proces odložit alespoň o den, jinak existuje velké riziko, že uděláte nešťastnou chybu.

Váhy (24.09 – 23.10)

Když si plánujete den, rozhodněte se o prioritách: vyberte si nejdůležitější úkol, který je třeba dokončit, a udělejte to jako první, až potom udělejte zbytek, a ne naopak.

Štír (24.10 – 22.11)

V den, kdy budou všechny minulé zásluhy a neúspěchy vynulovány a bude možné začít život od nuly, nejdůležitější věcí v této situaci tentokrát neudělat chybu a jít správnou cestou.

Střelec (23.11 – 21.12)

Dnes, navzdory šíři vaší postavy, je velmi důležité sledovat míru ve všem – od stravy po emoce, od násilných projevů, které je lepší odmítnout – existuje velké riziko konfliktů s ostatními.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Řešení pracovních problémů nebude korunováno úspěchem, proto se musíte věnovat svým oblíbeným činnostem – čtení, sledování televizních seriálů nebo vyšívání.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Podepsání všech důležitých dokumentů musí být přesunuto na jiný den; dnes kvůli zvýšené roztržitosti existuje riziko, že si nevšimnete malé, ale nepříjemné chyby.

Ryby (19.02 – 20.03)

Navzdory tomu, že dnes budete mít spoustu energie, musíte ji utrácet střídmě, vybírat důležité věci a zatlačovat do pozadí ty, na které teď můžete počkat.

PSALI JSME: ČEHO SE NEJVÍC OBÁVÁ ČLOVĚK PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: HVĚZDY V TOM MAJÍ JASNO

PŘIPOMÍNÁME: DÍTĚ VE VĚKU 4 LET SI PODMANILO VŠECHNY NA TALENTOVÉ SHOW: POROTA BYLA NADŠENÁ

Share