Jakub Prachař po výroku Zemana o hladovějících umělcích se rozhodl začít hladovět: „Začínám ode dneška hladovět a doufám, že to bude jenom lepší,“ řekl herec

Prezident Miloš Zeman nedávno prohlásil, že herci a hudebníci vytvořili svá nejlepší díla, když byli hladoví. Poté se z židlí zvedla řada tvůrčích osobností. Například herec Jakub Prachař se rozhodl zahájit hladovku.

Po tomto výroku prezidenta se objevilo mnoho negativních reakcí umělců. Například známý skladatel a kytarista Michal Pavlíček řekl, že komentovat takové věci v současné situaci je velmi cynické.

Zdroj: FTV Prima

Kytarista a zpěvák Michal Mareda také uvedl, že prezidentův výrok ho velmi zarmoutil. Prezidentova slova prý zněla „podobně, jako kdyby řekl – nemocní ať umřou“.

Zpěvák Daniel Hůlka považoval Miloše Zemana za svého přítele, podporoval ho i během prezidentských kampaní. Osud se však změnil a zpěvák se rozhodl vrátit státní vyznamenání. Vysvětlil, že ho prezident zklamal.

Zdroj: Facebook

Jakub Prachař se k tomu také rozhodl vyjádřit. Herec, který se ale nedávno rozvedl s modelkou Agátou Hanychovou, se rozhodl udělat to trochu svérázným způsobem.

Jakub Prachař na svých sociálních sítích zveřejnil video, ve kterém uvedl, že čas od času navštíví web prezidenta ČR a přečte si, co tam píše.

Zdroj: Instagram

Toto video bylo trochu divné, protože herec velmi rychle řekl všechno, co si myslel (možná četl) a vypadalo to trochu divně. Tak prý pochopil z přečteného, že pokud bude hladovět, tak se jeho kariéra zlepší.

Zároveň podotkl, že „za poslední dobu to nebylo nic moc“. Nedávno však bylo možné herce vidět v romantické komedii LOVEní. Tam hrál spolu s Ester Geislerovou a Veronikou Žilkovou.

Zdroj: Instagram

„Takže já vyslyším této rady, začínám ode dneška hladovět a doufám, že to bude jenom lepší,“ řekl Jakub Prachař.

Herec se jmenoval „poloumělcem“. Ve videu slíbil, že svým fanouškům bude říkat, jak probíhá jeho hladovka a jak se zlepšuje jeho kariéra.

Zdroj: Instagram

Jakub Prachař se po takové podivné akci stal ještě více diskutovaným na sociálních sítích. Například jeho kolegové, herci i hudebníci jeho iniciativu podpořili.

„Kubo, jdu do toho s tebou,“ napsala herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová. Jiní jen vyjádřili svou podporu.

Zdroj: YouTube / Televízia JOJ

Ale některé tvůrčí osobnosti se rozhodly jednat naprosto opačně. Například zpěvák Ondřej Ruml prohlásil, že teď začne hodně jíst, aby dokázal, že prezident se mýlil.

Share