„Mám pocit, že se vracíme do životů našich prababiček a pradědečků“: Jan Musil promluvil o svém soukromí a vlastním časopisu

Honza Musil uposlechl své fanoušky a začal psát pro své příznivce časopis s názvem Nebezpečné vztahy. Nyní promluvil o tom, proč promluvil o svém soukromém životě a jaký má na to názor jeho partner.

O časopisu Musil přemýšlel prý dávno, ale neměl na to dostatek času. „Tento rok je poněkud zvláštní, a tak přišel ten správný okamžik splnit přání diváků,“ řekl zpěvák pro web sedmicka.cz.

Jan Musil / Zdroj: youtube.com

V měsíčníku čtenáři podle moderátora pořadu Nebezpečné vztahy najdou příběhy z televize a také informace ohledně jeho privátního života.

Jan Musil říká, někdo nemusí mít přístup na sociální sítě a toto je možnost seznámit se s informacemi, které lidi zajímají. Nyní prezentoval adventní číslo, které si můžete zakoupit ve stáncích.

Jan Musil / Zdroj: youtube.com

Zpěvák prozradil, že Vánoce má moc rád, proto časopis nemohl o svátcích chybět.

Partnerovi Jakubovi blízký vztah s čtenáři a diváky Honzy údajně nevadí a naopak mu ve všem pomáhá a radí. Společně přemýšlejí také o výsledné podobě svých nápadů.

Jan Musil / Zdroj: youtube.com

Musil přeje všem do dalšího roku mnoho zdraví, celkovou pokoru a nadhled. „Mám pocit, že se vracíme do životů našich prababiček a pradědečků,“ říká zpěvák s tím, že se v tomto roce doba změnila a musíme se učit žít jinak.

Nakonec chce, aby lidé byli slušní, usmívaví a ohleduplní.

Jan Musil / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DO HERECKÉHO NEBE ODEŠEL SLAVNÝ HEREC ŠTEFAN KOŽKA: CO SE STALO

PŘIPOMÍNÁME: JITKA SCHNEIDEROVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU MAMINKU A DCERU: „NAŠE BABIČKA SKORO PO ROCE PŘIJELA ZA NÁMI DO PRAHY“

Share