Hvězda Slavie Ondřej Kolář totiž randí s dcerou svého šéfa Jaroslava Tvrdíka Janou

Před rokem kráska chodila s dětským trenérem Filipem Jeřábkem, ale vztah skončil a Jana byla dlouho sama.

Jana Tvrdíková / Zdroj: YouTube

Podle webu super.cz, dcera slavného trenéra pražské Slavie Jaroslava Tvrdíka nedávno začala randit s brankářem Ondřejem Kolářem.

Dívka dokonce sdílela na své stránce v Instagramu společnou fotografii s novým vyvoleným. A pod fotkou byly také velmi roztomilé emoji, které potvrzují, že mezi nimi je láska.

Otec mladé modelky ji podporuje ve zvolené profesi a také prý mu nevadí, že chodí s mužem, který je o osm let starší než ona.

Ondřej Kolář / Zdroj: irozhlas.cz

Pár se k sobě hodí nejen navenek, ale také je spojuje láska k fotbalu a tréninku.

Jak Jana uvedla v rozhovoru pro super.cz, aby svoje tělo udrželo v kondici, mladá modelka tvrdě trénuje a dohlíží si na svou výživu. Nejvíce preferuje posilovnu a běh.

Jana Tvrdíková / Zdroj: Instagram

Dcera slavného kouče pracuje hlavně v zahraničí, protože její honorář za práci, je pro české značky příliš vysoký.

Nejvyšší laťku, kterou Jana zatím dosáhla, je práce s módním domem Chanel, ale na tom se Tvrdíková nehodla zastavovat. Jejím hlavním cílem, je nafotit se pro časopis Vogue.

Jana Tvrdíková / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: „MÁM POCIT, ŽE SE VRACÍME DO ŽIVOTŮ NAŠICH PRABABIČEK A PRADĚDEČKŮ“: JAN MUSIL PROMLUVIL O SVÉM SOUKROMÍ A VLASTNÍM ČASOPISU

PŘIPOMÍNÁME: JITKA SCHNEIDEROVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU MAMINKU A DCERU: „NAŠE BABIČKA SKORO PO ROCE PŘIJELA ZA NÁMI DO PRAHY“

Share