Meghan Markle mimo hru: Už není nejmocnější ženou Vogue

Místo bývalé vévodkyně zaujala královna Alžběta II.

Redaktoři časopisu Vogue vysvětlují svoje rozhodnutí tím, že v obtížném roce 2020 je královna modelem síly a klidu. To je důvod, proč Alžběta II. zaujala místo na seznamu 25 nejvlivnějších žen ve Velké Británii, a „vyhnala“ z této pozice Meghan Markle.

 

Zdroj: Theguardian.com

 

Vogue si všiml, že královna projevila podporu lidem, když se uprostřed pandemie koronaviru přihovořila lidem prostřednictvím televize. Podle editorů, tento projev královny přinesl útěchu pro společnost v době krize, píše Geo.tv.

 

Zdroj: Standard.co.uk

 

Meghan Markle vstoupila na seznam nejmocnějších žen ve Velké Británii v létě 2019, kdy byla stále součástí královské rodiny. Na podzim téhož roku se stala hostující editorkou pro Vogue a podílela se na tvorbě zářijového čísla.

 

Zdroj: Theguardian.com

 

Možná, že vychvalovala královnu, no redaktoři časopisu připomněli, že v náročném roce 2020 vévodkyně Meghan Markle, myslela jen na sebe. Vystoupila z královského domu a vrátila se do Spojených států, přičemž vzala manžela Prince Harryho a syna Archieho.

 

Zdroj: Standard.co.uk

 

Nyní, když vlivní lidé mluví o důležitosti jednoty a podpory v krizi, vydává Markle skandální knihu „Hledání svobody“. Zejména v něm mluví nelichotivě o svém otci a vypuzuje horu odporu vůči jejímu minulému prostředí.

 

Zdroj: Standard.co.uk

 

Share