Jiří Krampol hledá nové chuti do života a pomáhá mu jiná známá žena: bude spolupracovat se Zuzanou Bubílkovou

Mnozí Češi si pamatují legendárního humoristu Miloslava Šimka. Zemřel před 16 lety, ale kdysi s ním spolupracovali známý herec Jiří Krampol a komička a moderátorka Zuzana Bubílková. A teď se herec rozhodl obnovit spolupráci s komičkou. Informoval o tom portál Aha!

Jiří Krampol a Miloslav Šimek spolupracovali už před třiceti lety. Tehdy hráli spolu v Semaforu, napsali spolu mnoho povídek a různých scén.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Miloslav Šimek spolu se Zuzanou Bubílkovou v roce 1989 začali spolupracovat v humoristických pořadech, kde se zabývali hlavně politickou satirou.

Možná si mnozí ještě pamatují názvy těchto pořadů a to Politické harašení nebo S politiky netančím.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Zuzana Bubílková kdysi prozradila, že se jí spousta lidí ptá, proč teď nejsou podobné scény, jaké kdysi dělal Šimek s Krampolem. Podle ní se to nyní neděje, protože málokdo něco takového umí napsat.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že dnes je velmi populární improvizace, ale není to o ní. K vytvoření dobré scény je třeba se na to velmi dobře připravit, napsat scénář a hodně zkoušet.

„Nesmí to být žádná cochcárna,“ řekla Zuzana Bubílková.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Miloslav Šimek zemřel v roce 2004, ale teprve nyní se Jiří Krampol a Zuzana Bubílková rozhodli spolupracovat na společném projektu. To by muselo být podle Šimkových odkazů.

Prý nechce být tahounem, se musí o někoho opřít. Podle ní se s Jiřím Krampolem o možné spolupráci dlouho diskutovalo, ale teprve nyní se to bude realizovat.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Máme vymyšlené představení, kde se budou scénky střídat s naším vyprávěním a vzpomínkami na všechny herecké legendy, které už mezi námi nejsou,“ dodala Zuzana Bubílková.

Jiří Kampl se inspiroval projektem, na kterém budou společně pracovat. Podle něj najdou společnou řeč a vše dopadne dobře.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Herec řekl, že se budou skvěle doplňovat. Každý z nich je podle něj silný v něčem jiném. Divákům či posluchačům nezbývá než čekat na výsledek jejich práce.

PSALI JSME: MINISTR BRABEC SKONČIL V NEMOCNICI PO JEDNÁNÍ UHELNÉ KOMISE

PŘIPOMÍNÁME: EPIDEMIOLOG MAĎAR ŘEKL, ŽE SOUČASNÁ ČÍSLA NEJSOU BEZPEČNÁ PRO ROZVOLŇOVÁNÍ OPATŘENÍ: V LEDNU OČEKÁVÁ ZHORŠENÍ SITUACE

Share