„Bylo to staromódní, ale stalo se to příliš smutné“: uživatelé na internetu ostře kritizovali renovaci kuchyně, kterou vnoučata udělali pro svou babičku

Komentátoři se shodli, že taková kuchyně by byla pro staršího člověka nepohodlná a mohla by zkrátit jeho roky života.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Člověk si zvykne na všechno, co má kolem sebe a je těžké se rozloučit s věcmi, které mu věrně sloužily mnoho let. Změny jsou obzvláště obtížné pro lidi ve věku.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Fotografie transformace staré kuchyně se starým nábytkem byly zveřejněny na stránkách sociální sítě. Proměnila se v nový, stylový a pohodlný pokoj. Ale ne každý přijal tuto transformaci s nadšením.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Renovaci kuchyně provedly vnoučata pro svou babičku. Aby jí dodaly nové emoce a dojmy, všechno radikálně změnily a staré věci vyhodily.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Kuchyně se ukázala jako módní, high-tech styl ale teď je otázka: co se nelíbilo lidem a proč napsali desítky rozzlobených komentářů?

Někteří si mysleli, že pokoj je příliš chladný a nepohodlný, jiní stále opakovali, že je příliš ponurý, nudný, ale většina souhlasila s tím, že babička na pohodlí s touto kuchyní mohla zapomenout.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Možná je tento styl interiéru blízký mladým lidem je pro ně je ten nejmodernější, nejsvětlejší a nejpohodlnější. Kritici píšou, že pro dospělého, který je zvyklý na své staré věci je tato verze změny příliš extrémní.

PSALI JSME: POKUD KRÉMY JIŽ NEPOMÁHAJÍ: OMLAZUJÍCÍ ÚČESY PRO ŽENY STARŠÍ 40 LET

PŘIPOMÍNÁME: KOJIT BUDU TAK DLOUHO, JAK DLOUHO SI TO BUDOU PŘÁT MÉ DĚTI: ŘÍKÁ MAMINKA PĚTILETÝCH TROJČAT

Share