Šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek má znovu zdravotní potíže: musí se pohybovat pomocí francouzské holi a přemýšlí o výměně kloubu

Šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek má znovu zdravotní potíže. Musí se pohybovat po Sněmovně o francouzské holi. Politik sice tvrdí, že to není nic vážného, ale lékaře navštěvuje pravidelně.

„Nic akutního. Prostě artróza třetího stupně. Několikrát operovaná kolena se prostě někdy splaší,“ popsal problém Blesku vášnivý tenista Kalousek, který už brzy oslaví 60. narozeniny.

Zdroj: youtube.com

Kalousek dodal, že se jeho zdravotní stav zlepšil a chodí na opichy k doktorovi. Předpokládá, že příští týden už bude úplně v pořádku a hůl odloží.

Poslanec rovněž prozradil, že hrát tenis nemůže ani kvůli koronaviru. S rouškou to podle něho nepůjde a raději si počká na lepší časy.

Zdroj: blesk.cz

Miroslav Kalousek tvrdí, že časem ho nejspíš čeká operace a výměna kloubu. „Zatím je na to ale čas,“ řekl politik.

Není to poprvé, co se poslanec objevil na veřejnosti o francouzské holi. Poprvé se to stalo v roce 2009, a potom znovu před dvěma lety. Kalousek potíže sváděl na sportování.

Zdroj: youtube.com

Naposledy se pohyboval o holi minulý rok v březnu. Tehdy řekl, že měl prasklý vnitřní meniskus.

Mnohem hůř to ale mohlo s Kalouskem skončit v roce 2018, kdy byl akutně operován kvůli problémem s tenkým střevem.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „POZICE SLOVENSKA OHLEDNĚ ROZPOČTU EU A FONDU OBNOVY JE JEDNOZNAČNÁ,“ TVRDÍ ČAPUTOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: VAKCÍNA BY SE V ČESKU MOHLA OBJEVIT KONCEM PROSINCE NEBO ZAČÁTKEM LEDNA: JAN BLATNÝ UVEDL, ŽE ČESKO OBJEDNALO VAKCÍNY OD NĚKOLIKA FIREM

Share