“Každého člověka, který má nějaké city to zasáhne”: Rozvedená Agáta Hanychová překvapila své fanoušky

35letá modelka Agáta Hanychová se před několika týdny rozvedla se svým manželem Jakubem Prachařem, se kterým měla dlouhodobý vztah. S nim také má dceru, kterou vychovává střídavě.

Zdroj: ahaonline.cz

Po rozchodu je Agáta nakonec spokojená. Nedávno ale sdílela, že konec manželství ale nemá ráda, protože je to pro každou ženu urážlivé.

“Každého člověka, který má nějaké city, to zasáhne. Ani ne kvůli tomu, že to skončilo, ale hlavně proto, že on sám selhal. Měla jsem vysněné, že budu mít jednoho manžela na cely život, což mi bohužel nepodařilo,” řekla Hanychová.

Zdroj: instagram.com

Agáta během rozvodu říkala, že by svou malou dcerku Jakubovi nepůjčovala, ale potom takové myšlenky ji přešly. Nedávno řekla, že tatínek má stejné právo na vlastní dítě jako i maminka, kvůli tomu moc často nechává svou dceru u Jakuba.

Po rozchodu Agátě také pomohla i její maminka, která má v tom osobní zkušenosti. Hanychová po rozchodu moc dobrý vztah s Jakubem nemá, ale doufá, že se to z časem zlepší.

Zdroj: instagram.com

Má ve dnešní době i úžasný vztah se svým bývalým manželem Mírkou Dopitou, se kterým má syna Kryšpina.

Agáta se také nedávno přiznala, že by se chtěla znovu vdát. Podle její slov nechci být celý život svobodná. “Nechci umřít jako rozvedená paní. Chci mít v občance něco jiného,” uvedla modelka.

Zdroj: instagram.com

Share