Lidé si všimli, jak bylo něco vyhozeno z projíždějícího auta. Když se přiblížili, bylo by lepší, kdyby to byly jen odpadky

Příběh, který se vzpírá zdravému rozumu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tento příběh se odehrál na Krymu. Lidé, kteří byli svědky hrozného činu, jí řekli. Na své stránce na sociální síti vyprávěla organizace ochrany francouzských buldoků strašný příběh.

Dělníci viděli, jak něco bylo vyhozeno z projíždějícího auta, když přišli blíž, aby se podívali, co bylo vyhozeno na silnici, uviděli chudáčka psa plemene bulldog. Lidé se okamžitě cítili nepříjemně, protože zvíře zjevně potřebovalo pomoc.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ukázalo se, že to byl starý pes jménem Marjana. Lidé se zřejmě nechtěli starat o starosti spojené se stárnoucím psem, a tak krutě se jeho zbavili. Je dobře, že poblíž se stavěl dům, jehož pracovníci se rozhodli psa ukrýt.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Lidé jí samozřejmě neposkytovali ten nejlepší, ale alespoň nějaký druh úkrytu – nedokončený dům, a také ho krmili. Právě tam pes žil několik dní, dokud se nedostal do organizace pro ochranu zvířat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pracovníci bohužel nestihli zapamatovat si SPZ automobilů, ale to již není důležité, protože mazlíček je v bezpečí. Nyní musí psa obnovit po tom, co se stalo, a najít mu nový domov, což bude velmi obtížné, protože je již docela starý.

PSALI JSME: PES BYL NALEZEN NA LAVIČCE S DOJEMNOU POZNÁMKU: ABY VYSVĚTLIT DŮVOD SVÉHO JEDNÁNÍ, OSOBA, KTERÁ OPUSTILA DOMÁCÍHO MAZLÍČKA, NECHALA DOPIS

PŘIPOMÍNÁME: POŠŤÁK ODHODIL ZÁSILKU NA DVŮR A PES JI ZAČAL OČICHÁVAT. O MINUTU POZDĚJI PES ŽALOSTNĚ PLAKAL

Share