Pošťák odhodil zásilku na dvůr a pes ji začal očichávat. O minutu později pes žalostně plakal

Pes chtěl jen pomoct majitelům otevřít balíček, ale nakonec se stal klientem veterináře a přidal rodině fóbie.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Na dvoře tiše kráčel skotský teriér jménem Roxy, když si pes najednou všiml krabice na trávníku – doručovací služba doručila balíček téměř ke dveřím a přehodila krabici přes plot. Podle Daily Record to byla dohoda s vlastníky.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

V jednom okamžiku majitelé, kteří neměli podezření, že balíček dorazil, uslyšeli přidušený štěkot a pak kňučení, které zasáhlo bolestí, která nemohla uniknout. Když šli ven, majitelé uviděli hromadu roztrhaných lepenkových krabic a uprostřed tohoto chaosu – Roxy.

S hrůzou si majitelé teriéra všimli, že pes nemůže otevřít čelisti – ústa byla naplněna nějakou látkou a Roxy ji nemohla otevřít. Domácí zvíře bylo narychlo odvezeno na veterinární kliniku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Roxy potřebovala nouzovou operaci, aby otevřela ústa, protože, jak se ukázalo, pes po kousání lepenkové krabice z balíku snědl lepidlo a složení smíchané s lepenkou a slinami psa pevně přilepilo jeho čelisti. Hrůza!

Veterináři museli psovi dát injekci silného sedativa, aby odstranili lepenkovou hrudku a otevřeli Roxyho čelist. Poté byl pes poslán domů s majiteli.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Veterináři varují majitele: balíček přehozený přes plot může být zvířetem vnímán jako hračka, a proto pes může narazit na věci, které jsou v něm – což znamená, že se může zranit, pokud jsou v něm ostré předměty. Proto byste měli svého mazlíčka před takovými věcmi chránit.

PSALI JSME: MALÝ PES SE NEBÁL VRHNOUT NA MEDVĚDA, ABY ZACHRÁNIT SVOU MAJITELKU

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST VĚKU: VYBRANÝ PES ODHALÍ, KOLIK JE VÁM SKUTEČNĚ LET

Share