Lvice salonů ukázala fotografii ze svého osobního archivu a velmi překvapila své sledující

Anastasii Pokrisčuk z Kyjeva je již 30 let, ale tvrdohlavě se nazývá královnou. A snaží se, aby její vzhled byl překvapující a nezapomenutelný. Je hrdá na své lícní kosti a obrovské udělané rty – každá injekce do nich ji stála asi 100 eur.

Zdroj: lemurov.net

Říká však, že jí stále chybí několik operací ke skutečnému ideálu: dívka sní o zvětšení prsou, a dokonce sbírá peníze pro nový chirurgický zákrok. Je pravda, že v síti bez nadšeni podpořili její iniciativu.

Zdroj: lemurov.net

Co umožňuje Anastasii tak zbytečně utrácet peníze na plastickou chirurgii a botox? Dívka si vydělává na život díky účastí v různých televizních show na Ukrajině, například „Od chlapce k dámě“ a také aktivně vede svůj účet na Instagramu. Nedávno na svém účtu publikovala dětskou fotografii s podpisem „Od dětství mám touhu po luxusu.“

Zdroj: lemurov.net

Na fotce nikdy byste nepoznali Anastasiu: má obyčejnou přirozenou barvu vlasů, její úsměv nevypadá děsivě kvůli mnoha operacím. A rty jsou docela obyčejné a tenké. Na fotografii jen roztomilé dítě, které jí raky v nějaké restauraci.

Zdroj: lemurov.net

Komentátoři nemohli projít mimo této fotografií, která dokonale odráží vnější a osobní změny šílené bloggerky. „Proč se takhle mučíte?“ „Nestydíte se před svou matkou?“, „Chudí rodiče“ – a to nejsou všechny názory uživatelů.

Zdroj: lemurov.net

Sáma Anastasia Pokrisčuk už je zvyklá na negativní komentáře na internetu. Zvládat tohle ji napomáhá její přehnané sebehodnocení a absolutní sebevědomí v její neodolatelnosti, kterou nezapomíná připomenout všem v svých příbězích a pod svými příspěvky.

Share