Markéta Konvičková ukázala trochu víc ze svého soukromí: Jak to vypadá uvnitř jejího nového domu

Zpěvačka Markéta Konvičková má štěstí, už bydlí ve svém novém domě, který nedávno postavila se svým partnerem Reném Kubošem v Třinci. Teď chtěla svým fanouškům ukázat trochu víc svého soukromí.

Rok 2020 je pro mnoho Čechů těžký rok, pro někoho to bylo těžké finančně, pro někoho psychicky. Jenže Markéta Konvičková na tom není tak špatně.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Zpěvačka spolu se svým partnerem pilotem René si letos nechali postavit dům a před dvěma měsíci se jim narodila dcera Amálka.

Byla nucena odložit stavbu na určitou dobu, kdy budou práce pokračovat, zatím není známo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ale teď se to stalo, Markéta Konvičková ukázala první fotku ze svého nového bydlení. Všechno vypadá velmi pěkné a pohodlné.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Na svém Instagramu zpěvačka také napsala, co se jí líbí a proč udělali právě takový interiér. Je velmi spokojená, protože nový domov je pro ni nový začátek.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Navíc svým fanouškům prozradila, co už stihla udělat v novém domě, a to uvařit jídlo, rozbalit pár krabic s věcmi a sednout si na nový gauč.

Na tuto publikaci reagovali nejen její fanoušci, ale i řada dalších celebrit. Například její kamarádka zpěvačka Monika Bagárová jí poslala v komentářích smajlík.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Ahoj Markétko a rodinko, gratuluju, moc krásný, útulný, čistý, vkusný!“ napsala ji zpěvačka Hana Zagorová. Poté přidala i řadu smajlíků.

PSALI JSME: „HLUBOCE SE OMLOUVÁM SVOJÍ MAMINCE, PROTOŽE MĚLA PRAVDU“: VERONIKA ARICHTEVÁ SI UVĚDOMILA CHYBY, KTERÉ UDĚLALA PO NAROZENÍ SYNA

PŘIPOMÍNÁME: VE VĚKU DVACETI SE DÍVKA PROVDALA ZA 68LETÉHO MUŽE. TAKTO DOPADL JEJICH ŽIVOT

Share