Matka zrušila svatbu své dcery poté, co se dozvěděla tajemství o její vyvoleném: Ale lidé jsou přesvědčeni, že nejde jen o dobré úmysly

Uživatelka Redditu popsala, jak odmítla zaplatit za svatbu své dcery těsně před ní a je si jistá, že má pro to dobrý důvod.

Dáma studovala rodokmen své rodiny a rozhodla se, že tito dva milenci by neměli vstoupit do manželství. Lidé si její příběh přečetli a měli podezření, že se vůbec neřídila dobrými úmysly.

Zdroj: youtube.com

Schovaná pod přezdívkou throwaway, žena sdílela na Redditu příběh o tom, jak zpochybnila svatbu své dcery. Svůj příspěvek zveřejnila v sekci, kde lidé mluví o svých hříších, když si nejsou jisti, zda udělali dobře nebo špatně.

„Moje dcera se bude brzy vdávat. Nicméně, když jsem minulý týden provedla průzkum našeho rodokmenu, zjistila jsem, že ona a její snoubenec jsou pětirodý bratr a sestra,“ napsala.

Zdroj: history.com

Objev ženu ohromil, uvědomila si, že manželství mezi nimi není možné, ale bála se o tom říct dceři, protože si myslela, že ta bude hodně naštvaná. Po několika dnech se odhodlala a reakce ji překvapila:

„Moje dcera zřejmě věří, že je to naprosto normální a že si ho může vzít.“

Zdroj: pinterest.com

Sama throwaway nechtěla dceru provdat za svého velmi vzdáleného, ale přece jen bratra. A to vyvolalo velkou hádku.:

Zdroj: pinterest.com

„Řekla jsem jí, že nesouhlasím s tímto sňatkem, a i když jsem chtěla nejprve zaplatit svatbu, neudělám to, pokud se rozhodne o tom. Hodně jsme se pohádali a skončilo to tím, že řekla, že mě vyškrtne ze svého života.“

Nyní je žena zmatená, nemůže se smířit s myšlenkou, že se její příbuzní oženili:

„Nevím, co dělat. Jen nechci, aby se moje dcera provdala za svého zatraceného bratrance.“

Její příběh se za den stal populární, ale čin ženy uživatelé sítě neschválili a dokonce měli podezření, že za celým tímto skandálem se skrývá něco jiného.

Uživatele sítě Redditu komentovali:

Zdroj: habr.com

– Řekli jste, že jste souhlasila, že zaplatíte svatbu. Pětičlenný bratr neznamená doslova nic. Už jsou zamilovaní a vzali by se velmi brzy, než by se to vůbec dozvědělo.

– Hledali jste důvod, proč byste neměli milovat jejího snoubence nebo něco takového? Vypadá to jako.

A někomu se důvod, proč se žena rozhodla svatbu zrušit, zdá zcela směšný.

– LOL, je to tak zábavné, upřímné a berete to tak vážně. Představuji si, jak přijdete k vaší dceři, která se bude vdávat a řekne: „Posaď se, zlato. Musím ti něco říct. Všichni teď musíme být silní. ukázalo se, že Jeffrey… on… tvůj super vzdálený příbuzný, asi jako zbytek lidstva! Je mi líto, že jsem ta, která ti to řekla.“

Je zřejmé, že matka prostě nenávidí ženicha a zoufale hledá cestu ven.

Jiný komentátor se domnívá, že problém je mnohem hlubší, než se na první pohled zdá, a od takové matky musí dcera utéct.

– Upřímně řečeno, vypadá to, že hledá způsoby, jak ovládat život své dcery, možná proto dcera ji vyškrtne ze svého života. Zdá se, že je super toxická a nešťastná ve svém vlastním životě, což vedlo k pokusům ovládnout dceru, takže je také nešťastná.

Zdroj: habr.com

Share