Muž našel vzácné kuřecí vejce a prodal ho za 100 dolarů

Muž byl ohromen tím, že objevil velmi vzácné vejce dokonale kulatého tvaru a prodal ho na Ebay za 100 dolarů

Pětačtyřicetiletý muž jménem Cameron ho našel v krabici se šesti vejci z obchodu na jihu Londýna, když si začal připravovat omeletu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zaujalo ho natolik, že provedl malý průzkum a zjistil, že v posledních letech byly ve Velké Británii objeveny jen dvě takových vajec, přestože Britové konzumují 11 miliard vajec ročně.

Takže místo přípravy pokrmu z tohoto vejce, on se rozhodl dát ho na eBay, aby zjistil, kolik to přinese. K jeho překvapení bylo za pět dní podáno 38 žádostí na koupi tohoto vejce. Nakonec bylo prodáno za 91 liber.

Výpis eBay napsal: „Vzácná jedinečná položka, kulaté kuřecí vejce 100% skutečné, s časovým a datem vydání. Jen jedna šance z miliardy najít takové vejce.“

„Vejce se stalo populárním a já se rozhodl darovat výtěžek charitativní organizaci ve Velké Británii. Vítěz soutěže rozhodne, do které charitativní organizace peníze půjdou, a poskytnu důkazy o daru. Zboží bude velmi spolehlivě zabaleno do bublinkového obalu, “ napsal také muž.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dodal však, že vejce nelze jíst, protože vypršela jeho trvanlivost.

Cameron řekl: „Přišel jsem domů po nakupování a tam to leželo v krabici – dokonale kulaté vejce. Vzal jsem ho do práce a ukázal mnoha lidem. Určitě to bylo téma pro rozhovory. Nic takového ještě nikdo neviděl. Jediné, co jsem slyšel, bylo, že v Británii se v posledních letech dvakrát našlo dokonale kulaté vejce, takže to mělo stát nemalou částku-To je nález, který se rovná miliardě ku jedné.“

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: LILEK CHUTNÁ JAKO MASO: STRAVA, KTERÁ VÁS POKOŘÍ S PRVNÍ LŽIČKOU

PŘIPOMÍNÁME: 89LETÝ MUŽ, KTERÝ UTRATIL 8 MILIARD DOLARŮ NA CHARITU: PROČ ROKY ROZDÁVAL PENÍZE TAJNĚ

Share