Muž se s manželkou rozvedl a nyní mu kvůli tomu hrozí 10 let vězení: Ne kvůli tomu,co udělal, ale jak to udělal

Obyvatel USA se rozvedl se svou ženou a nyní mu hrozí za mřížemi až 10 let.

Muž se rozhodl utéct a po něm začala pátrat policie a to vše kvůli ženě. Jen manžel zapomněl ženě říct, že už s ní nechce mít vztah.

Zdroj: 24.kz

Policie v okrese Harris v Texasu vyhlásila pátrání po místním obyvatelovi jménem Paul Nixon. Muži je 51 let a za pozornost policistů vděčí své manželce.

Zdroj: liveinternet.ru

Jak píše New York Post, žena začala nacházet v domě šperky a uvědomila si, že Nixon přestal rozdělovat rodinný rozpočet podle plánu.

Skandálu mezi manželi se nevyhnul a konal se, ale vedl k nečekaným výsledkům. Manžel se přiznal, že ženě nic nedluží, protože jsou dlouho rozvedení.

Zdroj: medialeaks.ru

Žena vzala manželova slova vážně, a tak se vydala ke krajskému soudu, aby doklady zkontrolovala. Není vyloučeno, že na místě zažila šok, protože v archivu našla několik záznamů s falešným podpisem, s její podpisem. Ukázalo se, že Paul se svou ženou opravdu se rozvedl, ale nic jí o tom neřekl.

Zdroj: finra.org

Ona si postěžovala v policii a její příběh překvapil i policisty.

Nixon byl obviněn z trestného činu s přitěžujícími okolnostmi. Nyní je stíhán za padělání podpisu své manželky a notáře na právních dokumentech.

Zdroj: facebook.com

Pro Pavla je asi nejsmutnější v této situaci to, že se mu nikdy nepodařilo vymanit se z úzkých manželství — policisté zrušili falešný rozvod.

Zdroj: firstregion.com.ua

PSALI JSME: TYTO ZVYKY ODHALÍ MUŽE, KTERÝ VÁS PODVÁDÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PROMRHALA PENÍZE ŽENICHA A TÝDEN PO SVATBĚ PODALA ŽÁDOST O ROZVOD

Share