„My víme, že svět už nebude v pořádku a takový jako dřív“: Bára Basiková vyjádřila svůj názor na současnou situaci, co se děje kvůli koronaviru

Dnes je mnoho lidí po celém světě nespokojeno s tím, co se děje kvůli koronaviru. Jednou z nich je zpěvačka Bára Basiková, která dokonce řekla, že už nikdy svět nebude takový, jaký byl před pandemií. Protože má děti, pronesla jedno přání.

Zpěvačka Bára Basiková už několikrát vyjádřila svůj názor na koronavirus prostřednictvím svého blogu.

Zdroj: YouTube

Hovořila především o dopadu této pandemie na ekonomiku státu a na společnost.

O tom také napsala v jednom ze svých posledních příspěvků, v němž hovořila především o cestování.

Zpěvačka prozradila, že na Národní třídě zrušili velikou cestovku. Stalo se to blízko jejího domu, takže to bylo pro ni velmi patrné.

Zdroj: YouTube

Na tomto místě zůstaly jen dvě prázdné výlohy a prach. Teď je to podobné stejným prázdným místům jako po zavřených restauracích, obchodech, barech, kavárnách nebo některých salónech, které zkrachovaly.

Bára Basiková prozradila, že plánovala s dcerou tento měsíc odletět do New Yorku. Chtěli tam přiletět ještě před prezidentskými volbami.

Zdroj: YouTube

To se jim ale nepodařilo a zpěvačka sledovala prezidentské volby přes média v Česku. Letos se podařilo realizovat své plány jen málokomu.

„My víme, že svět už nebude v pořádku a takový jako dřív,“ řekla Bára Basiková.

Zdroj: YouTube

Dodala, že všichni ještě nějakou dobu budeme čekat, kdy už bude povoleno a kdy bude možnost koupit letenky do jiných zemí.

Zdroj: YouTube

Také řekla, že její děti mají ještě dost času a doufá, že ještě stihnou spoustu věcí. Stejně jako každá matka chce, aby její děti byly v pořádku.

PSALI JSME: CELEBRITY, KTERÉ SE ZAMILOVALY DO VLASTNÍCH FANOUŠKŮ

PŘIPOMINAME: VENDULA PIZINGEROVÁ SLAVÍ PRVNÍ MĚSÍC: MALÝ PEPÍČEK MÁ TYPICKÉ PROBLÉMY

Share