Nebezpečí na silnicích pro řidiče: Jaké počasí muže očekávat Česko tento víkend

Proběhla polovina prosince, a minulý týden Češi dokonce uviděli první sníh. Ale poslední dny počasí neodpovídalo dlouhodobému průměru.

Prosinec/Zdroj: ysia.ru

Všechno se žení tento víkend, kdy podle meteorologů se ochladí. Nebezpečí mohou očekávat jenom řidiči na neošetřených silnicích, kde se můžou tvořit ledovky.

Podle meteorologů celá Evropa bude pod vlivem brázdy nízkého tlaku vzduchu. Také Češi mohou očekávat oblačnost a v některých oblastech se počet srážek zvýší, v horách srážky budou sněhové.

Prosinec/Zdroj: newslab.ru

Na neošetřených silnicích se muže uskutečnit náledí. Také dopoledne se mohou držet mlhy. V sobotu Češi mohou očekávat oblačné počasí. Teploty v noci budou od 0 do -4 stupně. Denní teploty budou od 0 do 4 stupně Celsia.

Nedělní počasí bude stejné, oblačné a zatažené. V některých oblastech muže pršet nebo sněžit. V noci Češi mohou očekávat teploty od 0 do -4 stupně a denní teploty budou 2 až 6 stupně Celsia.

Prosinec/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: METEOROLOGOVÉ ŘEKLI, JAKÉ POČASÍ BUDE V NADCHÁZEJÍCÍCH DNECH: V ČESKU SE BUDE DO KONCE TÝDNE POSTUPNĚ OCHLAZOVAT, MÍSTY MŮŽE VZNIKNOUT LEDOVKA

PŘIPOMINAME: JAKÉ POČASÍ ČEŠI MOHOU OČEKÁVAT NA VÁNOCE: ČESKÝ HYDROMETEOROLOGICKÝ ÚSTAV ZVEŘEJNIL NOVOU PŘEDPOVĚĎ

Share