Soutěž krásy skončila neplánovaným koupáním účastnic v rybníčku

Skupina thajských královen krásy udělala rozruch na focení v Čiang Mai poté, co most, na kterém pózovaly, zřítil se. Výsledkem je, že 30 soutěžících o titul Miss Thajska spadly do kalného rybníčku.

Účastnice soutěže/ Zdroj: Youtube

V pondělí se dívky v kloboucích a ochranných štítech šly nechat vyfotit na visutý most spletený z lan. Ten neunesl jejich váhu a utrhl se, v důsledku čehož dívky spadly do vody pod nimi.

Účastnice soutěže/ Zdroj: Youtube

Tři účastnice byly při pádu lehce zraněny. Z tohoto důvodu byly převezeny do nemocnice s modřinami, odřeninami a škrábanci, ale po vyšetření byly propuštěny.

Účastnice soutěže/ Zdroj: Youtube

Incident se odehrál v kavárně, kterou soutěžící navštívily. Její majitel Worapot Chatkanjana byl tím velmi zmatený a slíbil, že uhradí náklady na ošetření.

Účastnice soutěže/ Zdroj: Youtube

43letý majitel daroval na účet soutěže krásy 500 000 bahtů (asi 16 500 $) a nabídl také ostatním dívkám, že zaplatí za čištění jejich oděvů.

„Nechápu, proč se most utrhl. Byl pevný, ale prostě neunesl váhu žen. V budoucnosti uděláme most silnější,“ řekl.

Účastnice soutěže/ Zdroj: Youtube

Ředitel soutěže Miss Thajsko 2020 Adisorn Suddee označil kolaps za „neočekávaný“.

Dodal, že soutěž obvykle probíhá v Bangkoku, ale byla letos z bezpečnostních důvodů přesunuta do Čiang Mai.

Účastnice soutěže/ Zdroj: Youtube

Soutěže krásy jsou v Thajsku velice oblíbené a probíhají celý rok. Dívky v nich mohou vyhrát peníze, ceny a získat smlouvy s modelingovými agenturami.

PSALI JSME: MUŽ SE VRHL DO VODY, ABY ZACHRÁNIL OPICI, PROTOŽE PRACOVNÍCI ZOO TO NECHTĚLI DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELKA HLEDALA PSA PO CELÉM DOMĚ, ALE KDYŽ HO NAŠLA, NEVĚDĚLA, ZDA SE MÁ SMÁT NEBO PLAKAT: TEĎ SE HODÍ JEN NA SOUTĚŽ KRÁSY

Share