Váš malíček vám může říct hodně o vás: Co prozradí prsty

Ať věříte v věštění po ruce, nebo ne, je to věc osobního vkusu. Nicméně, ruce všech lidí trochu, ale různé, a lidé jsou také rozděleny do několika kategorií.

V tomto případě je tvar a délka malíčku rozdělena do hlavních tří typů, níže najdete svůj typ a dozvíte se něco o vaší povaze.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

První typ

Špička malíčku se nachází blízko hranice první falangy prsteníčku. To ukazuje na vyváženou, vyrovnanou osobnost, která má sklon k pořádku.

Ne proto, aby všechno bylo po šablonu, ale prostě každá věc má mít své místo. A upřímně nerozumíte těm, kteří rozhazují oblečení po bytě. Předtím, než něco uděláte, podrobně zkoumáte otázku.

Snažte se poskytnout přiměřenou odpověď na otázku, o čemkoli se jedná. Jste slavná moudrá osoba mezi známými.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Druhý typ

Člověk s dlouhým malíčkem je téměř vždy pragmatik a cílevědomý samotář. Snadno udržujete tajemství, neděláte bezohledné činy a ignorujete názor většiny.

Co všechno ti lidé pro vás udělali? Zatím nic? Takže, a spolehnout se na ně není důvod – všechno má svou cenu, kterou musíte zaplatit.

To platí vždy ve vašem postoji, zvláště pokud jde o práci nebo romantický vztah. A ti, kteří tuto kvalitu ve vás rozpoznají, se budou chovat úplně jinak než šedá hmota většiny.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Třetí typ

Pokud prst nedosáhne úrovně falangy prsteníčku – jste potenciální empat. Není to urážka, ale spíš soucit.

Takoví lede, mnohem lépe cítí emoce a pocity ostatních lidí. Orientujete se ve světě srdcem, nikoli mozkem, a snažíte se upřímně pomáhat těm, kteří se nacházejí v obtížné situaci, a to i na úkor vašich vlastních zájmů.

Jak často však bezcitný svět hodnotí vaše jednání podle zásluh? Proto je život někdy nesnesitelně obtížný a smutný.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: VĚŠTĚNÍ PODLE OBRÁZKU: VYBRANÁ KRABIČKA S DÁRKEM PROZRADÍ, CO PRO VÁS PŘIPRAVIL OSUD

PŘIPOMÍNÁME: MÁTE ŠTĚSTÍ, POKUD MÁTE NA DLANI PÍSMENO V

Share