Obrovský pes uviděl svou paní po měsíci odloučení: To video je velmi dojemné, a na něj se podívalo více jak milion lidi

Láska psů k majiteli je tak silná, že si to člověk ani nedokáže představit. A když se domácí zvířata z určitých důvodů rozloučí na čas se svými majiteli, jejich stesk se stává nesnesitelný.

Setkání se ale pro oba stává opravdovým svátkem. Ale zvířata projevují pocity tak jasně a dojemně, že bez slz se nemůžete podívat na takový duševní obraz.

Zdroj: youtube.com

Desetiměsíční senburnar zůstal celý měsíc sám bez své paní. Starali se o něj jiné lidé. Mladému psovi se za tu dobu velmi stýskalo za jeho milovanou paničkou. A když ta přišla dlouho očekávanou schůzka, dívka se rozhodla natočit tento dojemný okamžik na video.

Zdroj: youtube.com

Na záběrech je vidět, jak psa přivezli autem. Když štěně vyskočilo z něj, bylo jasné, jak obrovský je navzdory svému mladému věku. Žena ho vzala za vodítko a odvezla na určené místo. V záběru se pak objevila dívka, která se k nim přibližuje.

Pes se na ni podívá a začne kňučet, ale do konce si není jistý, jestli je to jeho paní, nebo ne. Ale když se dívka přiblížila, štěně se roztrhlo na její stranu a šťastně se na ni vrhlo.

Zdroj: youtube.com

Toto mile video velmi dojalo mnoho uživatelů, které si ho zhlédli. A jich je celý milion! Koneckonců, skutečné nekryté projevy svých citu vždy vyvolávají vlnu uklidnění v duše, zvláště pokud je potřebují domácí zvířata.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PES SE NEMOHL UDRŽET NA CHODNÍKU: KVŮLI ZLOMENÉ TLAPĚ SPADL DO PŘÍKOPU. NEMOHL VYPLAVAT VEN, NEZBÝVALO MU NIC, JEN ČEKAT NA KONEC

PŘIPOMÍNÁME: ŽALOSTNÉ VYTÍ SE ROZLÉHALO PO CELÉM LESE: MUŽ PŘIVÁZAL V LESE PSA KE STROMU A ODEŠEL

Share