“Odchod ze seriálu Ulice”: Tereza Bebarová nakonec má čas na vlastní svatbu

44 létá Tereza Bebarová po ukončení natáčení v seriálu Ulice nakonec muže najít čas na svatbu s 44 letým Ivanem Kotmelem. Před několika lety kývla mu na zadost o ruku.

.

Herečka o svém soukromí moc nemluví. Se scenáristou Ivanem Kotmelem se seznámila během studiu v Ostravě, a je s nim spolu už od 17 let. Potom, pár se přestěhoval do Prahy.

.

“Můj přítel je nejlepší ve světě. Někdy nemůžu dokonce uvěřit, že mám takové štěstí. Před několika lety mě požádal o ruku, a určitě jsem odpověděla ano, ale kvůli práci jsme svatbu dlouho odkládali”, – řekla herečka.

.

“Papír není pro nás důležitý. Nejvíce tlačí nás ke svatbě starší dcera, protože chce být drůžička. Naši mladší dcerka má jenom rok, tak počkáme do příštího roku, aby si Sofie něco zapamatovala”, – doplnila Bebarová.

.

Kromě svatby, příští rok Česká televize by měla uvést druhou řadu Péče celá země. Ve dnešní době moderují ji Tereza s Václavem Koptou.

.

“Natáčeli jsme celých 5 měsíců, a bylo to úžasné. Ještě nevím, jak to bude dál, ale doufám, že Česká TV uvede druhou řadu”, – řekla herečka.

.

Share