Která křídla si vyberete: dozvíte se jméno svého strážného anděla

Anděl strážný je jediný, kdo je vždy s námi a zajišťuje, abychom nedělali žádné hlouposti!

Zdroj:iqformat.live

V našem článku vám nabízíme zvláštní druh testu, který vám pomůže identifikovat vašeho strážného anděla. Test je velmi jednoduchý, stačí si vybrat jedno ze čtyř andělských křídel a zjistit, kterému archandělu patří.

Ale než začněte, buďte v klidu a pečlivě se podívejte na obrázek. Při tom poslouchejte svůj vnitřní hlas a vyberte si andělská křídla, která se vám nejvíce líbí.

Křídla číslo 1

Zdroj:iqformat.live

Andělská křídla pod tímto číslem patří archandelovi Raphaelovi, jehož hlavním úkolem je léčit fyzické a psychické rány člověka. Archanděl Raphael také chrání poutníky a cestovatele.

Oblíbené barvy Archanděla Raphaela: zlatá, fialová. Oblíbené rostliny: anýz a levandule.

Andělská křídla číslo 2

Zdroj:iqformat.live

Pokud jste si vybrali andělská křídla číslo dva, pak je vaším strážným andělem archanděl Michael, který chrání lidi před nebezpečím a chrání je před ztrátou duchovnosti.

Oblíbené barvy tohoto archanděla: červená a zlatá. Oblíbené rostliny: kadidlo a myrha.

Andělská křídla číslo 3

Zdroj:iqformat.live

Tato křídla patří archandělovi Gabrielu. Je ochráncem duše a patron dětí a kreativních lidí. Pokud tedy necítíte inspiraci, zkuste požádat o pomoc svého strážného anděla.

Oblíbené barvy tohoto archanděla jsou modrá a oranžová. Oblíbená rostlina: jasmín.

Andělská křídla číslo 4

Zdroj:iqformat.live

Tato andělská křídla patří archanděli Urielovi, který pomáhá člověku řešit složité životní situace a hledat spravedlnost. Archanděl Uriel je také strážcem svatých míst.

Oblíbené barvy archanděla Uriela jsou hnědá a smaragdová. Oblíbená rostlina: santalové dřevo.

Označili jsme oblíbené barvy a rostliny archandělů abyste si přilákali štěstí. Použijte oblečení těchto barev a vůně těchto rostlin pro lepší spojení s vaším Andělem strážným!

Share