Ženich měl rozpaky přímo u oltáře: Hosté budou na tuto svatební oslavu dlouho vzpomínat

Už jsem se tak dlouho nesmála! Hosté budou na tuto svatební oslavu dlouho vzpomínat! A novomanžele budou na tento den vzpomínat s radostí, smíchem, vzrušením a štěstím. Svatební obřad je tak odpovědnou a stresující událostí, že téměř všichni jeho účastníci jsou ve stavu blízkém hysterii!

Zdroj: iqformat.live

Pravděpodobně z tohoto důvodu svatební obřad, který uvidíte v našem vtipném videu, téměř skončil úplným neúspěchem!

Zpočátku všechno šlo dobře, nevěsta a ženich stáli před oltářem, kněz řekl svou rituální řečí, poblíž stáli svědci a hosté seděli na lavičkách a sledovali obřad.

Ale pak se stalo vtipné překvapení! U jedno z svědku, se najednou spadli kalhoty a všichni přítomní hosté viděli vzhled jeho rodinného spodního prádla.

Samozřejmě, že svědek okamžitě spěchal, aby si kalhoty natáhl, ale už bylo pozdě, všichni lidé přítomní na ceremonii se začali smát tomu nešťastníkovi.

Ale to by byla polovina problémů, jak se říká, zasmál se a zapomněl. Faktem je, že nevěsta a ženich měli opravdu nekontrolovatelný záchvat smíchu!

Jakmile nevěsta začala skládat přísahu, začala se smát, očividně si pamatovala padlé kalhoty. Totéž se stalo s ženichem.

Když viděli smích novomanželů, začali se smát i hosté, včetně kameramanů a kněze. Stručně řečeno, svatební obřad začal připomínat výkon nějakého dobrého komika.

Naštěstí se kněz ukázal být opravdovým profesionálem a jako první se dal dohromady a poté vyzval novomanžele a hosty, aby posvátný obřad brali vážněji.

Určitě se podívejte na toto video, zvláště pokud máte špatnou náladu. Těsně před sledováním si určitě vezměte kapesník, protože při sledování postav ve videu se budete hodně smát!

PSALI JSME: SVATBA NASLEPO: DÍVKA SE PROVDALA ZA MUŽE, KTERÉHO NIKDY NEVIDĚLA

PŘIPOMÍNÁME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

Share