Ivan Bartoš se pustil na sociálních sítích do Andreje Babiš: Předseda Pirátské strany zkritizoval předsedu vlády a prohlásil, že se za něj stydí

Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš se pustil na sociálních sítích do premiéra Andreje Babiše, který ve čtvrtek během interpelací nevybíravě reagoval na otázky Olgy Richterové. Předseda vlády totiž řekl, že je poslankyně je „skutečně nechutná“.

Bartoš na Facebooku uvedl, že se premiér do podobných věcí pouští čím dál častěji. Poslanec dodává, že tímto způsobem Babiš mluví nejen s oponenty, ale také s koaličními partnery.

Zdroj: Youtube

„Bývalí i současní spolupracovníci by mohli vyprávět. A vypráví,“ tvrdí šéf Pirátů.

Ivan Bartoš zdůraznil, že v soukromém životě si předseda vlády může dělat, co chce, ale pouštět se do žen veřejně je nepřípustné.

Uvedl také podobný případ s Věrou Kovářovou Železnou (STAN). „V útocích na Olgu Richterovou objevil dnes premiér Babiš nové dno,“ dodal Bartoš a pochválil svou poslankyni za odváděnou práci.

Předseda Pirátské strany také požádal Richterovou, aby se nenechala „od toho burana rozhodit“.

Zdroj: Youtube

Poslankyně také odpověděla Babišovi a napsala, že místo odpovědí na své dotazy uslyšela pouze urážky.

Konflikt mezi politiky vznikl během čtvrtečních interpelací, kdy se Richterová zajímala o možném utajovaní dat o počtu obětí koronaviru.

Zdroj: Youtube

Předseda vlády prohlásil, že se poslankyně zřejmě v tomto tématu libuje a označil její chování za nechutné.

Zdroj: Youtube

PSALI JSME: MINISTR HAVLÍČEK PROZRADIL, KDY SE DOČKÁME OTEVŘENÍ OBCHODŮ A SLUŽEB: MUSÍME ALE SPLŇOVAT PŘESNÉ PODMÍNKY

PŘIPOMÍNÁME: VE VĚKU 98 LET TENTO SVĚT OPUSTILA LÉKAŘKA A SPISOVATELKA VALJA STÝBLOVÁ: PROSLAVILA SE DÍLEM SKALPEL, PROSÍM

Share