Žena poslala foto svému manželovi, pak si uvědomila, že udělala chybu: Při pohledu na foto se muž rozhodl požádat o rozvod

Žena poslala fotografii svému manželovi, pak si uvědomila, že udělala obrovskou chybu.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

V moderním světě nejsou vztahy na dálku zdaleka novou skutečností. Často se stává, že partneři jsou kvůli práci na daleko.

Tak to bylo i s portugalským párem Iris a Tomášem. Mladí lidé si často dopisovali a posílali si fotografie. Důvodem rozvodu se ale stal jeden snímek.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Vztahy na dálku

Tomáš pracoval jako pojišťovací agent a často měl pracovní cesty. Milující Iris podporovala svého manžela v jeho snažení a snažila se mu se vším pomoci. Manžel se staral o rodinu dobře a mladí lidé byli spokojeni s častými cestami Tomáše. Zkoušeli často kompenzovat dálku videem a fotografiemi.

Toho dne se Tomas rozhodl, že už nemůže být daleko od své milované. Byl odhodlán odejít z práce a najít něco blíže k domovu. Navíc měl dobré zkušenosti a dovednosti. Snil o tom, že udělá svou ženu šťastnou, ale najednou uviděl selfie, kterou mu poslala.

Jedna selfie všechno změnila

Zdálo by se, že na obrázku není nic neobvyklého. Mladá dívka sedí na pozadí světlých oken doma.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Ale Tomáše rozzlobil jeden malý detail. Neviděl na prstu své milované snubní prsten, ten velmi důležitý dárek, který byl symbolem jejich lásky. Muž nemohl najít slova a byl tak rozrušený, že se mu v očích objevily slzy.

Nechápal, proč Iris sundala prsten. Tomáš se rozhodl odložit obtížný rozhovor, dokud se nevrátil domů. A najednou do baru, kde seděl, přišla Angela, jeho první láska.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Fatální setkání

Dívka si okamžitě všimla starého známého. Dohodli se a ukázalo se, že Angela není vdaná. Tomáš byl fascinován krásou dívky, která se od posledního setkání vůbec nezměnila. Uvědomil si, že v jeho srdci stále existují city k Angele a s Iris skončil.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Tak začal nový milostný příběh a kdo ví, možná, kdyby nebylo té fotografie, Tomáš by nevěnoval pozornost své bývalé.

PSALI JSME: „RODINA, RODINNÝ ČAS. SPOLU“: VLAĎKA ERBOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU S EXMANŽELEM A JEJICH DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: VIZUÁLNÍ PSYCHOLOGICKÝ TEST: ČÍSLO, KTERÉ SI VŠIMNETE JAKO PRVNÍ PROZRADÍ, JAKÉ VLASTNOSTI V LIDECH NESNÁŠÍTE

Share