Monika Bagárová řekla svým fanouškům, co dělala doma: „Vypráno, vyžehleno, pověšené vyprané voňavé záclony a závěsy, převlečené postele, vysáto, vytřeno. Obě koupelny ťip ťop“

Partner známé české zpěvačky Moniky Bagárové Machmud Muradov se nakazil koronavirem a nyní je v karanténě za oceánem. Jeho přítelkyně a matka jeho dcery Rumií se proto nyní sama stará o jejich dceru a jejich domácnost.

Monika Bagárová kdysi mluvila o své únavě z neustálých domácích starostí, ale stejně dělá, co má dělat a co chce dělat.

Pomáhají jí její rodiče, ale stejně nepřestává něco dělat. Možná si někdo z jejích fanoušků mohl myslet, že má doma uklízečku, ale to vůbec není pravda.

Zdroj: YouTube / Show Jana Krause

„Vypráno, vyžehleno, pověšené vyprané voňavé záclony a závěsy, převlečené postele, vysáto, vytřeno. Obě koupelny ťip ťop… no a zítra druhá půlka baráku,“ řekla svým fanouškům Monika Bagárová, co dělala doma.

Nyní v době nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru v Česku nemůže zpěvačka zpívat a jezdit na turné. Proto se rozhodla vyplnit své resty.

Zdroj: YouTube

Má ještě velké plány, co chce doma udělat. Například chce vyčistit garáž, připravit pokoj pro hosty umístit fotografie do rámečků.

Monika Bagárová je krásná dívka a vypadá krásně v každém stylu. I s hadrem v ruce a v běžných sportovních kalhotách zůstává kráskou.

Zdroj: YouTube

Nyní je zpěvačka doma v karanténě, protože ona a její dcera měly pozitivní výsledky testu na koronavirus. Naštěstí mají lehkou formu nemoci.

Proto nyní Monika Bagárová vylepšuje svou domácnost.

PSALI JSME:MENZELOVÁ ŽÁDÁ O RESPEKTOVÁNÍ SOUKROMÍ: PŘEDPOKLÁDÁ SE, ŽE TAJÍ TŘETÍ DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME:DUŠEK ODMÍTÁ OPTIMISMUS: MUSÍME VYDRŽET V PŘÍSNÉM REŽIMU JEŠTĚ TÝDEN AŽ 14 DNÍ

Share