První díl Milionáře mezi námi diváci mohou sledovat dnes večer: budou bydlet na ubytovně a v kapse budou mít jen 550 korun

Dnes večer začíná na TV Prima nová reality show s názvem Milionář mezi námi. Sedm českých milionářů budou žít 1 týden jako chudí lidé, budou bydlet na ubytovně a v kapse budou mít jen 550 korun. V prvním dílu budou moci diváci vidět majitele zábavniho parku Mirakulum Jiřího Antoše.

Před více než třiceti lety se Jiří Antoš snažil podnikat, společně se svými kamarády jako truhlář restauroval historický nábytek.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Tehdy ještě ani nepředpokládal, že by komunismus v Česku zanedlouho přestal existovat. Právě v době sametové revoluce jel se svou ženou a dvěma malými dětmi trabnatem po dálnici.

Tehdy bylo velmi špatné počasí, jeho manželka se pokusila objet sypací vůz a „lekla se a šli jsme do smyku a několikrát přes střechu“.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com / FTV Prima

Podnikatel vzpomíná, že tehdy utrpěl jen on vážná zranění. Nějakou dobu po nehodě pobýval v nemocnicích a když už se vrátil do běžného života, nastala doba kapitalismu.

Po tomto případu mohl dostat invalidní důchod. Chtěl ale také vydělat to samé, co dělal dříve, a to restaurováním starého nábytku.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com / FTV Prima

Ale vydělával dost, takže se styděl požádat oinvalidní duchod. Nyní je Jiří Antoš majitelem zábavního parku Mirakulum a truhlářské firmy.

V nové reality show Milionář mezi námi Jiří Antoš pojede žít sedm dní do Ostravy. Bude spolupracovat s organizací Mens Sana a bude pomáhat jednomu pracovníkovi, který má těžké zranění mozku.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com / FTV Prima

Milionář bude také pomáhat trénovat romské děti v boxerském klubu. Přiznává, že pro něj natáčení v tomto pořadu byla radost, protože poznal něco, co by za jiných podmínek nepoznal.

„Poznal jsem silné příběhy. A díky nim získal přátele a prožil to, co bych normálně neprožil,“ řekl Jiří Antoš.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com / FTV Prima

Každý z těchto milionářů měl jen 550 korun natýden a bydleli na ubytovně. Až skončí tento týden pro milionáře, každý znich dá statisíce korun.

Mezi dalšími známými milionáři se této show zúčastnili známí boháči jako Karel Janeček nebo Simona Kijonková. Na konci každého dílu budou milionáři dávat své peníze lidem a organizacím, které je velmi potřebují.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Každý milionář pomůže neziskovým organizacím, které pomáhají chudým lidem nebo lidem, kteří mají vážné zdravotní problémy.

Tvůrci teto show byli inspirování stejnou show natočenou v Británii, která se nazývá The Secret Milionaire. Stala se celosvětově velmi populární.

PSALI JSME: KONFLIKT ČSSD A ANO SE PROHLUBUJE: SOCIÁLNÍ DEMOKRATÉ SVOLALI TISKOVOU KONFERENCI A VYJÁDŘILI SE K SITUACI

PŘIPOMÍNÁME: MILAN KUBEK VARUJE PŘED MOŽNÝMI DOPADY ROZVOLŇOVÁNÍ OPATŘENÍ: PRAVDĚPODOBNĚ JE RIZIKO, ŽE SE PO VÁNOCÍCH BUDE MUSET ZNOVU ZAVŘÍT

Share