První snímek vyrazil dech: Tereza Brodská si založila svůj Instagram

52letá herečka Tereza Brodská je jedná z takových, které odmítá všechny sociální sítě. Nakonec si založila svůj účet na Instagramu. Jedná z prvních fotografii, kterou sdílela, všech překvapila a silně dojala.

Sociální sítě ve dnešní době jsou velmi důležité. Někteří mladé lidi tam denně něco sdělí, jsou také i influenceři, kteří vydělávají na Instagramu nebo Facebooku hodně peněz. Ale starší lidi se tomu brání.

Zdroj: tyden.cz

Herečka Tereza Brodská si založila svůj Instagram se slovy: “Nakonec mě kamarádky přemluvily”. Jako první to udělala její kolega, herečka a moderátorka Eva Decastelo.

Brodská ve dnešní době hraje v seriálu Slunečná, který je velmi populární. Přesně tam se setkává s Decastelo, se kterou má přátelský vztah. Často vyrážejí na nějaké dámské jízdy, do restauraci nebo do kavárny.

Decastelo ukázala veřejnosti účet Brodské, která sdílela fotografii, které dojaly celé Česko, a teď sbírají stovky lajku.

Zdroj: Instagram.com

Herečka sdílela černobílou fotografii z fotoalba z jejího dětství. Brodská je na této fotografii ještě miminko, a je v náruči své maminky Jany Brejchové, vedle ni se posadil její tatínek, který také byl známým hercem, ale bohužel, v roce 2002 spáchal sebevraždu v obci Slunečná.

Zdroj: instagram.com

Taková vzpomínka překvapila a vyrazila dech lidi. “Krásná,” okomentovala Eva Decastelo. Populární herečka Kateřina Kaira Hrachovcová poslala jí v komentáři srdce.

Zdroj: onlyu.cz

Share