„Dívka měla stejný problém ve všech útulcích“: Příběh kočky, která si sama vybrala majitelku na vozíku a stala se jejím nejlepším přítelem

Sinatra je okouzlující kočka s modrými očima, která byla bez domova. V jeho životě se všechno změnilo, když si jednoho dne sám vybral majítelku – dospívající dívku na invalidním vozíku, která snila o domácím mazlíčkovi.

Chris Poole, který pečuje o pouliční kočky vedle svého domu, si všiml neznámé bílé kočky. Modrooké zvíře upoutalo jeho pozornost, ale čtyřnohý host okamžitě utekl. Za pár dní si ho Chris znovu uviděl.

Zdroj: 4lapki.com

Zpočátku nováček odmítal Chrisovi důvěřovat, ale brzy si uvědomil, že mu člověk přeje dobro.

Muž se rozhodl zavolat dobrovolníkům z organizace Suncoast Animal League ve Floridě. Ti si souhlasili vzít kočku.

Od té chvíle pro zvíře začal nový život …

Uplynulo několik dní a kočka, která byla přivezena do Suncoast Animal League, si zvykla na nové podmínky. Ukazalo se, že sněhobílý host je velmi laskavý a stále žádal o pozornost.

Zdroj: 4lapki.com

Larissa Kondarkur, ředitelka organizace, uvedla, že kočka byla pojmenována na počest slavného Franka Sinatry. „Toto jméno mu moc sluší, protože neustále mňouká!“, říká Larissa.

Žena chápala, že kočka potřebuje dům, kde by se o něj starali milující majitelé. O týden později se Larissa rozhodla, že ideální variantou pro čiču bude Laurie Kriggs a její dcera Kylie, které sem přijížděly dříve, aby si vybraly domácího mazlíčka. Ale tehdy to se jim nepodařilo. Navíc stejný problém se objevoval ve všech útulcích, ve kterých byly.

Jde o to, že se dívka pohybuje na elektrickém invalidním vozíku. Zařízení vydává hlasité zvuky, které děsí kočky a ony utíkají, jakmile se k nim Kylie přiblíží. Poté, co se to dozvěděla, Larissa rozhodla, že Sinatra je odvážné zvíře a rozhodně se nebude bát.

A žena měla pravdu! Jakmile kočka uviděla Kylie, okamžitě jí skočila na klín a pohodlně se usadila.

Zdroj: 4lapki.com

Bylo to setkání, které změnilo jejich život k lepšímu!

Od toho šťastného dne jsou kočka a dívka pořád spolu. Sinatra rád sedí na klíně Kylie, ona ho hladí a doslova září štěstím. Nezáleží na tom, co dělá Kylie: jede po domě na invalidním vozíku, sedí u stolu nebo leží v posteli – kočka je s ní vždy a všude.

Zdroj: 4lapki.com

Kočka se stala skutečným členem rodiny, který je připraven kdykoli darovat svou lásku a něhu.

Zdroj: 4lapki.com

Sinatra je také absolutně šťastný, protože našel nejlepší majitelku na světě.

Zdroj: 4lapki.com

Share