Matka dvou rozkošných dvojčat natočila, jak zpívají spolu: video získalo přes 1 milion zhlédnutí

Stát se matkou a tátou je velké štěstí pro každého z nás! Ale narození dvojčat je pro rodiče vždy dvojnásobnou radostí! A pokud dvojčata již v mladém věku projevují nějaký kreativní talent, pak radost maminky a táty nezná meze!

Toto video natočila matka dvou rozkošných dvojčat. Žena chtěla ukázat hudební schopnosti svých malých dcer nejen příbuzným, ale i široké veřejnosti.

Zdroj: iqformat.live

Když posadila dvojčata do dětských židlí, zavolala tátu, kterého požádala, aby si vzal kytaru a zahrál na ní oblíbenou melodii dcer. Když byl táta připraven předvést hudbu, máma zaplá kameru na telefonu a začala natáčet.

Jakmile táta zahrál melodii, dívky okamžitě vyskočily a začaly aktivně tancovat ve svých křeslech a rukama a hlavami dělat krásné pohyby.

Ale dcery se neomezovaly jen na tanec, uprostřed hudební skladby začaly dvojčata zpívat! Je pravda, že dívky měly nějaké problémy s výkonem písně, protože stále nevěděly, jak vyslovovat slova.

Ale z toho se show půvabných dvojčat nestal méně efektivním a jasným, protože hlavní věcí v písni nejsou slova, ale emocionalita a citlivost představení!

Zdroj: youtube.com

Když hudba skončila, dcery byly poněkud depresivní, protože jasně počítaly s delším představením. Rodiče si ale mysleli, že dnes je kreativity dost, a poslali své dcery do postele.

Při nahrávání videa na internet matka talentovaných dvojčat nepočítala s velkou pozorností publika. Žena se však mýlila, protože zpívající a taneční dvojčata se uživatelům opravdu líbila a výsledkem bylo, že video získalo téměř 2 miliony zhlédnutí!

Pokud se vám malé dětí zdají roztomilé, pak je toto video pro vás. Podívejte se na toto roztomilé a vtipné video, nabijte se pozitivními emocemi a rozveselte se!

PSALI JSME: JAK VYPADÁ MAMINKA DĚTÍ Z ANDĚLSKOU TVÁŘI

PŘIPOMÍNÁME: KTERÉ Z TĚCHTO DĚTÍ RODIČE ADOPTOVALI: TO DOKÁŽE UHODNOUT POUZE MALÉ PROCENTO LIDÍ

Share