Pes odmítal opustit psi útulek bez své milované: Našli se však lide, které jím vyhověly v přáni

Manželé Bursterovi z Ameriky žili dlouho sami. Před devíti lety měli milovaného psa, ale ten bohužel zemřel. Kathryn se ztrátou dlouho nemohla smířit a ani po letech váhala, zda si mají pořídit nového mazlíčka. Život pro ně ale připravil překvapení.

Gus a Nina / Zdroj: laykni.com

Jednou, když Kathryn si prohlížena Facebook, narazila na inzerát jedné filadelfské organizace, která se zabývá záchranou zvířat, kde se mluvilo o tom, že hledají domov pro pár pitbulů. Z publikace žena pochopila, že psi jsou k sobě velmi připoutaní a s největší pravděpodobností odloučení nepřežijí.

Gus a Nina / Zdroj: laykni.com

Po kontaktu s touto organizací se Kathryn dozvěděla, že pár psů nikdo nechce vzít a pravděpodobně budou muset hledat majitele pro každého z nich zvlášť.

Žena se rozhodla probrat to s manželem. Několik dní diskutovali o této otázce, zvážovali všechna pro a proti a nakonec šli do útulku, aby se seznámili se psy.

Gus a Nina / Zdroj: laykni.com

„Když jsme s nimi strávili nějaký čas, uvědomili jsme si, že už je nemůžeme opustit. Proto jsme všechny formality rychle dokončili a téhož večera (ne bez slz radosti) přivezli psy do svého domu,“ uvedla Kathryn.

Gus a Nina / Zdroj: laykni.com

Psi dostali přezdívky Gus a Nina, psi pár se velmi rychle usadil v novém domě, stali se velmi veselými a energickými. Jsou velmi vlečný novým majitelům, že nebyli odděleni.

„Teď si uvědomuji, že Gusu by bylo velmi špatně bez Niny. Je to jeho podpora a opora, “ prozradila Kathryn. „Kdybychom vzali jen jeho, bez Niny, velmi by se mu stýskalo. Nina je přece jen trochu více nezávislá, ale i ona by byla smutná bez společníka.“

Gus a Nina / Zdroj: laykni.com

Už čtyři roky žijí v domě Bursterů Gus a Nina. Kathryn na své stránce na sociálních sítích vypráví o všech dobrodružstvích tohoto páru. Psi dělají všechno dohromady: běhají, hrají se, jedí a spí.

Jejich společný život je nyní plný pohodlí, radosti a lásky.

Gus a Nina / Zdroj: laykni.com

PSALI JSME: PES ZAČNE TANČIT S RADOSTÍ POTÉ, CO ZJISTIL, ŽE PO ČTYŘECH LETECH V ÚTULKU BUDE MÍT SVŮJ DOMOV

PŘIPOMÍNÁME: PES PŘINESL MAJITELŮM PYTEL NA ODPADKY, VE KTERÉM BYLA NOVOROZENÁ DÍVKA

Share